سرمربي تيم فوتبال نفت تهران با اشاره به شرايط مطلوب تيمش براي ديدار با داماش گيلان گفت: روز به روز شرايط تيم ملي سختتر ميشود زيرا در بازيهاي باقيمانده در مرحله گروهي، يک بازي خانگي و 2 بازي خارج از خانه پيش رو داريم.


منصور ابراهيمزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آمادگي تيمش براي ديدار با داماش گيلان در هفته پانزدهم ليگ برتر ضمن بيان مطلب فوق گفت: در تعطيلات ليگ با برنامهريزي خاص، سعي کرديم شرايط خوبي را در تيم ايجاد کنيم. هر چند به خاطر بارندگي ديدار تدارکاتيمان برابر پرسپوليس لغو و تنها يک بازي با ذوبآهن انجام داديم اما وضعيتمان مطلوب است.

وي در خصوص اينکه گفته ميشود با توجه به ناکامي تيم ملي، تعطيلات ليگ ضرر مضاعفي براي فوتبال داشت، افزود: نبايد حالا که تيم ملي باخته است، اينگونه صحبت کرد که از تعطيلات ضرر کردهايم. از گذشته قبول کرديم اين تعطيلات انجام شود، پس نبايد امروز اينگونه به آن واکنش نشان دهيم.

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران در مورد وضعيت تيم داماش هم اظهار داشت: آنها در هفتههاي اخير روند رو بهرشدي داشته و برابر تراکتورسازي هم نتيجه خوبي گرفتند اما ما هم براي گرفتن نتيجه قابل قبول در اين بازي به ميدان مي‎رويم.

وي در مورد برگزاري جام حذفي اضافه کرد: اين جام، محل شکوفايي پديدهها است و شانس بيشتري براي آسيايي شدن در اختيار تيمها قرار ميدهد زيرا تيمها با 4-5 پيروزي ميتوانند آسيايي شوند. ما هم از اين قاعده مستثني نبوده و با انگيزه بالاي و براي موفقيت در اين مسابقات شرکت ميکنيم.

ابراهيمزاده در مورد وضعيت تيم ملي تاکيد کرد: روز به روز شرايط تيم ملي سختتر ميشود زيرا در بازيهاي باقيمانده در مرحله گروهي، يک بازي خانگي و 2 بازي خارج از خانه پيش رو داريم. ضمن اينکه آخرين ديدارمان در کرهجنوبي برگزار ميشود که اگر تا آن زمان جايگاهمان مشخص نشده باشد، کارمان دشوارتر خوهد شد، هرچند بايد به تيم ملي که براي ايران است، اميدوار باشيم.

وي در مورد اينکه آيا بسياري از کارشناسان اعتقاد دارند بايد سرپرست و مربي ايراني مطرح در کنار کيروش قرار بگيرد، افزود: دستيار را خود کيروش، آنهم با هماهنگي فدراسيون انتخاب ميکند، البته امروز هم اميد نمازي و مارکار آقاجانيان به عنوان مربي ايراني در کنار کيروش حضور دارند!

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران در پايان در مورد نفرات تيم ملي گفت: بحث تزريق خون تازه به ترکيب تيم ملي مطرح است اما نبايد تجربه بازيکنان مطرح هم ناديده گرفته شود، بايد از ترکيب جواني و تجربه به خوبي در کنار همديگر سود برد.