ابقای استیلی تا انتخاب جانشین / چند روز یا چند دقیقه؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ابقای استیلی تا انتخاب جانشین / چند روز یا چند دقیقه؟

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ابقای استیلی تا انتخاب جانشین / چند روز یا چند دقیقه؟

حمید استیلی سرمربی پرسپولیس کماکان در خدمت طرفداران خواهد ماند. البته فقط تا زمانی که یک جانشین اسم و رسم دار برای وی پیدا شود. به نقل از فارس مدیرعامل پرسپولیس ، رویانیان در مورد اینکه حمید استیلی ابقا شد یا نه، گفت: امروز تصمیمی برای برکناری و یا ابقا نبود و بعد از بررسی بیشتر تصمیمگیری در مورد ابقا، تقویت، برکناری و یا تغییر انجام خواهد شد. وضعیت پرسپولیس به گونهای است که با یک باخت دچار چنین شرایطی میشود. شاید اگر در صدر جدول بودیم و مانند تیمهای بزرگ دیگر دو باخت پیدرپی داشتیم حاشیهای ایجاد نمیشد. پرسپولیس نیاز به آرامش دارد.

رویانیان که قبل از اخراج استیلی به دنبال جانشینی برای اوست ، گفت : من به احساسات هواداران احترام میگذارم اما احساسات هواداران پرسپولیس زمانی میتواند به این تیم عزتمند کمک کند که باعث همافزایی شود و انرژیبخش باشد. من از همه هواداران تشکر میکنم. پرسپولیس ۵۰ سال درخشیده و ۵۰ سال دیگر هم میدرخشد و به موقع پرسپولیس واقعی را هم نشان خواهیم داد. ما ضعفها و مشکلات را برطرف خواهیم کرد.
    وی در مورد اینکه قصد برکناری حمید استیلی را دارید یا خیر، با سیاست خاص خودش گفت: من خودم به نتیجه برکناری نرسیدم و به نظرم باید بیشتر فکر کنیم. من از شما سؤال میکنم، آیا برکناری سرمربی پرسپولیس کمکی به ما میکند؟ برکناری استیلی یک مسئله است اما اینکه چه کسی جایش بنشیند مسئلهای دیگر آیا فقط با تعویض سرمربی مشکل حل میشود و صدای برخی دیگر در نخواهد آمد؟
    او که ظاهرا عجله ای برای بر کناری استیلی تا زمان انتخاب سمربی بعدی ندارد گفت: من مدیرعامل پرسپولیس هستم و میخواهم تصمیمی بگیرم که درست باشد و به پرسپولیس کمک کند. باید بهترین تصمیم را بگیرم. من از عملکرد کادر فنی ناراضی هستم و آنها باید تغییراتی را در تیم اجرا کنند که مردم آن را احساس کنند. بازیکنان پرسپولیس هم باید یک سروگردن بالاتر از تیمهای دیگر باشد.
    رویانیان تصریح کرد: دو نکته را باید متذکر شوم. اول اینکه پرسپولیس هیچگونه مشکلات امکاناتی و مالی نخواهد داشت، ضمن اینکه ما وقتی برابر نفت مساوی میکنیم برایمان حاشیه ایجاد میشود اما استقلال ۴ بر ۲ به ملوان میبازد و برابر راهآهن مساوی میکند ولی حاشیهای برای این تیم ایجاد نمیشود. طرفداران باید به ما کمک کنند و با دعای خیر مردم مشکلات پرسپولیس برطرف شود
    ویرایش توسط Kurosh : 22nd October 2011 در ساعت 21:57
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: