مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پس از شکست مقابلازبکستان يکي از تلخ ترين اتفاقاتدوران فوتبالي ام را سپري کردم.سيد جلال حسيني در خصوص ناکامي تيم ملي فوتبال کشورمان در ديدار مقابل ازبکستان اظهار داشت: قطعا ما هم مثل همه کارشناسان مي دانستيم که با شکست به ازبکستان راهمان براي رفتن به جام جهاني هموار مي شود، در اين بازي حتي به گل هم رسيديم اما متاسفانه داور آن را مردود اعلام کرد که بهتر است دراين باره کارشناسان نظر بدهند.
وي افزود: با
شکست مقابلازبکستان يکي از تلخ ترين اتفاقاتدوران فوتبالي ام را پشت سر گذاشتم. ما در آن بازي هم قسم شده بوديم تا با يک نتيجه خوب دل مردم را شاد کنيم اما متاسفانه بر اثر يک اتفاق دروازه باز شد.

حسيني ادامه داد: در اين باخت همه شريک هستند، همانطور که در بردها همه تلاش مي کنند اما واقعا زحمت خود را کشيدند. با وجودي که معتقدم پتانسيل تيم ملي ايران بالاتر است.

وي خطاب به هواداران تيم ملي، گفت: درست است چند روزي از آن اتفاق تلخ گذشته اما جا دارد از تمام هواداراني که در بارش سيل آساي باران ما را تنها نگذاشتند، صميمانه تشکر کنم. آنها براي حمايت ما آمدند اما
متاسفانه به خواسته خود نرسيدند. من به اين هواداران فوتبال مثل همه بازيکنان تيم ملي هميشه افتخار مي کنم.

حسيني در پاسخ به سوالي که آيا با اين شرايط مي توانيد به جام جهاني صعود کنيد، گفت: هيچ کس دوست نداشت اين اتفاق بيفتد اما تا دقيقه 90 تيم ملي مي جنگد تا انشاءالله به نتايج دلخواه برسد و مسافر جام جهاني شود. هيچ چيزي دور از دسترس نيست. مطمئن باشيد در بازي هاي بعدي تيم ملي هر چه در توان دارم به نمايش مي گذارم. ما بايد بازي با
ازبکستان را در حالي که سخت است، فراموش کنيم و با يک روحيه خوب و ايراني به مصاف حريفان بعدي در گروه خودمان برويم. پيش بيني از نتايج بازي ها نمي کنم اما باز هم مي گويم با تمام توان تا دقيقه 90 براي رفتن به جام جهاني مي جنگيم.

وي در خصوص بازي
پرسپوليس مقابل ذوب آهن تصريح کرد: پس از شکست پيکان خوشبختانه بچه ها از لحاظ روحي و رواني در شرايط خوبي هستند. ما براي اينکه در جدول ليگ برتر به رده هاي بالاتر بياييم محکوم به برد ذوب آهن در تهران هستيم البته براي ذوب آهن هم احترام خاصي قائل هستم، چون آنها تيمي بسيار خطرناک هستند و بازيکنان خوبي دارند. اميدوارم با گرفتن 3 امتياز مقابل ذوب آهن هر چه سريعتر با کمک هواداران پرسپوليس جايگاه خودمان را در رده هاي بالاتر جدول پس بگيريم.

حسيني درباره بازگشت علي کريمي اظهار داشت: خوشحالم که اين اتفاق خوب افتاد و کريمي به خانه خود برگشت. من اميدوار هستم که در فضايي آرام و با توجه به بازگشت کريمي با يکدلي هر چه تمام تر به بازي هاي بعدي فکر کنيم. قطعا حضور کريمي در
پرسپوليس
باعث دلگرمي ساير بازيکنان مي شود.