انصاريفرد: اين گل تقديم به شهاب گردان!/ نوري از بهترين پاسورهاي ايران است/ دوست نحسم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: انصاريفرد: اين گل تقديم به شهاب گردان!/ نوري از بهترين پاسورهاي ايران است/ دوست نحسم

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

انصاريفرد: اين گل تقديم به شهاب گردان!/ نوري از بهترين پاسورهاي ايران است/ دوست نحسم

سايت گل- بهترين اتفاق اين روزها براي پرسپوليسيها شايد به راه افتادن دوباره موتور گلزنيهاي كريم انصاريفرد باشد. آقاي گل فصل گذشته ليگ برتر در هفتههاي ابتدايي كمتر فرصت حضور در تركيب اصلي سرخپوشان را پيدا ميكرد و اين شايد بزرگترين كفران نعمتي بود كه ژوزه در حق پرسپوليس و هوادارن پرشورش انجام ميداد. مهاجم 22 ساله پرسپوليس حالا اميدوارانهتر به روزهاي آينده نگاه ميكند؛ اين را از گفتوگوي او با ايران ورزشي هم ميشود فهميد.

دو بازی و چهارگل، آمار خیرهکنندهای است که تو به جا گذاشتهای. چه شده که در گلزنی راه افتادهای؟

دلیل اصلیاش برمیگردد به تلاش سایر بازیکنان پرسپولیس که در زمین سنگتمام میگذارند تا من دروازه حریف را باز کنم. البته دلیل دیگری هم در گل زدن من دخیل است که فعلا آن را نمیگویم.

چه دلیلی، بگو...

هر وقت یکی از دوستانم به ورزشگاه نمیآید من گل میزنم. هر وقت هم گل نمیزنم میدانم که او در ورزشگاه است و بازی مرا از نزدیک تماشا میکند. به همین خاطر از او خواستهام برای تماشای بازیهای من در پرسپولیس به ورزشگاه نیاید.
    زمانی سپهر حیدری هم چنین نظری داشت. میگفت هر وقت همزمان پدر و برادرم به ورزشگاه میآیند من گل میزنم. پس دیگر نباید شاهد حضور دوست تو در ورزشگاه باشیم؟

دقیقاً. من قول میدهم هر وقت این دوست من به ورزشگاه نیاید من گل بزنم. البته اینها را به شوخی میگویم اما من گلزنی را مدیون کادر فنی، طرفداران و بازیکنان پرسپولیس هستم.

از شوخی بگذریم، تو هم موافقی که میگویند گل زدن به تیم ۹ نفره سختتر از گل زدن به تیم ۱۱ نفره است؟

من موافق این موضوع هستم، واقعاً گل زدن به تیم ۹ نفره سختتر است. به دو علت یکی اینکه روبروی تیم ۹ نفره شما مجبوری که گل بزنی و همین موضوع فشار بسیاری روی تیم وارد میکند. دوم اینکه تیم حریف تمرکز پیدا میکند و توان صد درصد خود را روی دفاع و بسته نگه داشتن دروازهاش میگذارد. همین موضوع کار را برای گلزنی سخت میکند.

به همین دلیل هم بود که شما تا دقیقه ۹۶ نتوانستید گل برتری را به ذوب بزنید؟

ما تلاش کردیم و تا ثانیههای آخر دوام آوردیم. دوام ما هم به خاطر حمایت بیدریغ تماشاگران بود. آنها ۹۶ دقیقه پرسپولیس را تشویق کردند و کوچکترین اعتراضی از خود نشان ندادند تا ثابت کنند بهترین هواداران فوتبال ایران هستند.

وقتی توپ مهدویکیا سانتر شد احساس میکردی پاس نوری به تو برسد؟

صد درصد میدانستم که ضربه سر نوری به من میرسد. به همین خاطر خیلی زود جاگیری کردم. نوری از بهترین پاسورهای فوتبال ایران است، چه روی زمین و چه روی هوا. به همین خاطر یقین داشتم که توپش به من میرسد.

گل که میزنی سمت تماشاگران میروی، خیلی دوست داری گلت را با آنها تقسیم کنی؟

وقتی تماشاگران اینچنین به من لطف دارند این کوچکترین کاری است که میتوانم برای آنها انجام بدهم. آنها در هوای سرد و بارانی از ورزشگاه بیرون نرفتند، ایستادند و ما را تا دقیقه ۹۶ تشویق کردند. به همین دلیل خیلی دوست داشتم گل بزنم تا شادیام را با آنها تقسیم کنم.

در یک صحنه جواد کاظمیان میتوانست تو را در موقعیت گل قرار دهد اما لحظه آخر پاس نداد تا پرسپولیس به گل برتری نرسد. بعد از آن صحنه با جواد بگومگو کردی؟

بگومگو؟ اصلا حرفی نزدیم. در پرسپولیس اصلا از این بحثها وجود ندارد. تا قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم همه میگفتند رفاقت در این تیم خیلی کم است اما حالا میبینم که واقعا اینطور نیست. از وقتی آمدم صمیمیت در تیم ما موج میزند. در آن صحنه هم مساله خاصی نبود، جواد سرش پایین بود و مرا ندید. ضمن اینکه خودش هم میتوانست گل بزند. شاید اگر من هم در آن فشار بازی جای او بودم پاس نمیدادم.

صحبتی مانده که بخواهی بگویی؟

تا یادم نرفته بگویم این گل را جدا از هواداران و مسوولان باشگاه به شهاب گردان تقدیم میکنم. او دروازهبان بزرگی است که به نظرم روی گلهای خورده پرسپولیس هیچ تقصیری نداشت.

ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

2. 9 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (21st November 2012), arshambarselona (21st November 2012), emrah20062007 (21st November 2012), FaRsHaD_8 (21st November 2012), IMAN (21st November 2012), NumBer1 (21st November 2012), saba_diba (21st November 2012), SaRiNa-10 (21st November 2012), Yeganeh red (21st November 2012)

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    هر وقت یکی از دوستانم به ورزشگاه نمیآید من گل میزنم. هر وقت هم گل نمیزنم میدانم که او در ورزشگاه است و بازی مرا از نزدیک تماشا میکند. به همین خاطر از او خواستهام برای تماشای بازیهای من در پرسپولیس به ورزشگاه نیاید.

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده