فغاني: اميدوارم سالبعد بهترين داور آسيا شوم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فغاني: اميدوارم سالبعد بهترين داور آسيا شوم

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

فغاني: اميدوارم سالبعد بهترين داور آسيا شوم

داور فوتبال ايران با اشاره به اينکه امسال به عنوان بهترين داور آسيا انتخاب نميشود، گفت: اميدوارم سال بعد بتوانم بهترين داور آسيا شوم.

عليرضا فغاني در گفتوگو با فارس در مورد انتخابش به عنوان کانديداي بهترين داور سال 2012 آسيا گفت: سال گذشته هم در اين بخش کانديدا بودم امسال نيز لطف خدا شامل من شد و جزو کانديدا قرار گرفتم. اميدوارم بتوانم در سالهاي بعد اين عنوان را به دست بياورم و فقط نامزد نباشم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا فکر ميکند امسال عنوان بهترين داور آسيا را به دست نميآورد، اظهار داشت: فکر نميکنم اين اتفاق در سال جاري رخ دهد چرا که در 29 نوامبر که قرار است جلسه انتخابات برگزار شود، من در ژاپن قضاوت دارم و اگر قرار بود من بهترين داور باشم مطمئنا برايم داوري نميگذاشتند.

فغاني در مورد اينکه آيا براي کسب عنوان بهترين داور آسيا نياز به حمايت از فدراسيون فوتبال آسيا دارد، عنوان کرد: فکر نميکنم به حمايتي نياز داشته باشيم مهم عملکرد داوران است که باعث ميشود به عنوان بهترين داور سال انتخاب شود. در حال حاضر روشن ايرماتوف از ازبکستان در بين کانديداها حضور دارد که تجربه قضاوت در جام جهاني را در کارنامه او ميبينيم. در سطح آسيا داوران بسيار بزرگي فعاليت ميکنند و کار بسيار سخت است.

داور فوتبال ايران در خصوص اينکه او ميتواند پس از سالها به عنوان يکي از نمايندگان جامعه داوري ايران در جام جهاني قضاوت کند، تصريح کرد: دست يافتن به اين مهم به عملکرد خودمان بازميگردد. داوران و کمک داوراني که در کلاس زوريخ حضور داشتند در تست آمادگي جسماني و همچنين در آزمون تسلط به زبانهاي انگليسي عملکرد خوبي از خود ارائه دادند. همچنين در رقابتهاي سال آينده مسابقات قهرماني نوجوانان و جوانان جهان و جام کنفدراسيونها عملکرد داوران تاثير زيادي روي انتخاب آنها در جام جهاني دارد.

فغاني درباره اختلاف نظراتي که اين روزها بين جامعه داوري وجود دارد، گفت: اختلاف نظر هميشه وجود دارد. در هر کاري چند نفر هستند که منتقدند و به رشد کارها کمک ميکنند. اگر انتقادات در خانواده داوري مطرح شود مطمئنا تاثير بهتري خواهد داشت. انتقادات نبايد در برنامه 90 بازگو شود و به اين بيانجامد که بزرگان داوري مقابل هم قرار گيرند. به نظر من نقش آقاي اصفهانيان به عنوان رئيس کميته داوران اينجا خيلي مهم است و او بايد موضع خودش را اعلام کند. اين اختلافات نبايد به اين مسئله منجر شود که آقاي رحيمي مديرعامل سپاهان اعلام کند وقتي خود شما اختلاف داريد، چه طور توقع داريد مربيان و بازيکنان احترام داوران را حفظ کنند.

وي در مورد اينکه با وجود انتخاب شما به عنوان يکي از کانديداهاي بهترين داوران آسيا همچنان اهالي فوتبال از وضعيت داوري انتقاد دارند، اظهار داشت: اشتباهات داوري هميشه وجود داشته است. هر کسي هم مسئول باشد باز هم اين اتفاقات رخ خواهد داد. بزرگاني که هم اکنون به عنوان کارشناس در برنامهها شرکت ميکنند مطمئنا خودشان در زمان داوري دچار اشتباهاتي شدهاند و هيچ کسي از اين امر مستثني نيست. متاسفانه در کشور ما به اشتباهات داوري دامن ميزنند و مربيان و بازيکنان با نشان دادن اين مسائل ميخواهند اشتباهات خود را پنهان کنند. در معتبرترين ليگهاي دنيا و در جام جهاني اشتباهات داوري وجود دارد اما آنها سعي ميکنند اين مسائل را به کمترين حد خود برسانند و ما هم در اين راه بايد گام برداريم. به نظر من براي مقابله با اين اظهارات عليه داوران کميته انضباطي بايد عملکرد محکمتري داشته باشد و همچنين بايد يک فرهنگ سازي مناسب در اين امر صورت پذيرد.
    [IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از EHSAN1989 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (23rd November 2012), F_RED_F (23rd November 2012)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    داور استقلالی هیچ موقع بهترین داور آسیا نمیشه

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اگه حقت باشه میشی

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !