کشاورز:رقابت اصلي بين من و بازيکنژاپني است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کشاورز:رقابت اصلي بين من و بازيکنژاپني است

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

کشاورز:رقابت اصلي بين من و بازيکنژاپني است

کاپيتان تيم ملي فوتسال ايران پس از انتخابش به عنوان يکي از کانديداهاي بهترين بازيکن فوتسال آسيا گفت: شانس من و بازيکن ژاپني براي کسب عنوان بهترين بازيکن سال آسيا برابر است.

محمد کشاورز درباره انتخابش به عنوان يکي از کانديدهاي بهترين بازيکن فوتسال آسيا بيان کرد: اين براي دومين بار است که براي گرفتن عنوان بهترين بازيکن آسيا انتخاب ميشوم و از اين بابت خوشحالم. در کنار من رافائل هنمي بازيکن ژاپن و سوفاووت هم از تايلند هستند که رقابت اصلي بين من و بازيکن ژاپني است.

وي ادامه داد: بازيکن ژاپني در جام ملتهاي آسيا بهترين بازيکن شد و من نيز در جام باشگاههاي آسيا اين عنوان را کسب کردم و با اين اوصاف هنوز دقيقا مشخص نيست که کدام بازيکن انتخاب ميشود. همچنين ژاپن مثل ايران از جام جهاني حذف شد اما من اطلاع دقيقي از عملکرد بازيکنان ژاپني ندارم و نميدانم که در جام جهاني درخشيده است يا نه؟

کاپيتان تيم ملي فوتسال همچنين با بيان اينکه اگر ايران به مراحل بالاتر جام جهاني ميرسيد شانس انتخابش بيشتر ميشد، تاکيد کرد: مطمئنا هر بازيکني که از ايران انتخاب ميشد مقام بهترين بازيکن آسيا را کسب ميکرد. به هر حال کارهاي تيمي نيز در اين انتخاب تاثير دارد و ما اگر به جمع چهار تيم ميرسيديم بهترين بازيکن آسيا از ايران بود.

کشاورز در پايان تصريح کرد: تنها در فوتبال است که چند گزينه براي حضور در مراسم انتخاب بهترينهاي آسيا دعوت ميشوند. به عنوان مثال سال گذشته آقاي عقيلي در کنار بازيکن ازبکستاني به مالزي آمده بود به همين دليل در فوتسال تنها بازيکني که قرار است جايزه بگيرد به مالزي دعوت ميشود. بنابراين پيش از آغاز اين مراسم اگر دعوت شوم قطعا عنوان بهترين بازيکني به من خواهد رسيد اما هنوز دعوت نامه به هيچ بازيکني ارسال نشده است.
    [IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

2. کاربر مقابل از EHSAN1989 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

F_RED_F (23rd November 2012)