فتح الله زاده به جای شوالیه شدن پول مردم را بدهد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فتح الله زاده به جای شوالیه شدن پول مردم را بدهد

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

فتح الله زاده به جای شوالیه شدن پول مردم را بدهد

فتحاللهزاده به جاي شواليه شدن پول مردم را بدهد

هافبک تيم فوتبال فولادخوزستان گفت: مديري که به فکر شواليه شدن است بهتر است اول پول مردم را بدهد.

مهدي امير آبادي در مورد ديدار روز چهارشنبه تيمش مقابل استقلال گفت: بازي خوبي خواهد شد. استقلال يکي از مدعيان قهرماني در ليگ امسال است. ما 7 هفته است که مقابل هيچ تيمي متحمل شکست نشديم و دوست داريم روند مان را دنبال کنيم و ميخواهيم هر طور که شده در بازي با استقلال نتيجه بگيريم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه فولاد در ابتداي فصل عملکرد خوبي نداشته اما رفته رفته توانست به شرايط خوبي دست پيدا کند، اظهار داشت: مطمئنا هر تيمي نتيجه نگيرد حرف و حديث هايي به وجود ميآيد اما آقاي فرکي و مديريت تيم زحمات زيادي کشيدند و در نهايت تيم توانست به حق خودش برسد. در حال حاضر نتايج خوبي گرفتيم و در شرايط مناسبي به سر ميبريم.

اميرآبادي در مورد اينکه به کسب سهميه در آسيا هم فکر مي کنند، عنوان کرد: به دنبال اين هستيم تا بتوانيم در پايان فصل يکي از سهميههاي آسيا را به خودمان اختصاص دهيم. تيم بسيار جوان و خوبي داريم زماني که به فولاد آمدم بازيکنان فولاد با احترام خواستند بازوبند را به من بدهند اما نپذيرفتم اين حرکت آنها برايم يک دنيا ارزش داشت و از حضور در کنار اين جوانان بسيار راضي هستم.

مدافع تيم فولاد در مورد اينکه آيا از استقلال ناراحت است، تصريح کرد: من 8 سال در استقلال حضور داشتم هنگام جدايي تقديري از من نشد به کنار متاسفانه برخورد بسيار بدي هم با من شد. با حضور امير قلعه نويي به استقلال پيوستم و با بازگشت او از استقلال جدا شدم. اينکه چه اتفاقي باعث جداييام شد موضوعي است که بين من و قلعه نويي است و نميخواهم آن را بازگو کنم براي امير قلعه نويي احترام زيادي قائل هستم.

وي افزود: ناراحتيام فقط از باشگاه استقلال است. مديري که به دنبال شواليه شدن است بيايد پول مردم و بازيکنان را بدهد. ماه فروردين 100 ميليون و ماه مهر 50 ميليون چک از استقلال داشتم دريغ از يک تماس تلفني با من براي اينکه اعلام کنند باشگاه استقلال پول ندارد. خيليها مثل شکوري، کوشکي، روانخواه و ... شرايط من را دارند. بيمهريها از اوايل ليگ سال قبل آغاز شد. تنها دلمان به هواداران خوب استقلال خوش است من سالها با اين هواداران زندگي کردم و تنها از اين ناراحتم که با لباس قرمز در صورت صلاحديد مربي بايد مقابل تيم محبوبم به ميدان بروم. در اين مدت بيمهريهاي زيادي کشيدم اما به عشق هواداران هيچ وقت صحبتي نکردم و براي استقلال آرزوي موفقيت ميکنم.

اميرآبادي در مورد اينکه به سمت نيمکت استقلال براي رخصت گرفتن ميرود، يادآور شد: 100 در 100 اين کار را انجام ميدهم براي امير قلعه نويي احترام زيادي قائل هستم. هواداران و بازيکنان استقلال را دوست دارم و اصلا دليلي وجود ندارد که اين کار را انجام ندهم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند