فصل پیش در همین بازه زمانی بود که ژوزه مورینیو برنامه های دقیق و مو به موی اردوی پیش فصل تابستان سال 2012 را اعلام کرده بود ولی گویا حالا هیچ عجله ای ندارد


فصل گذشته در اواخر ماه نوامبر بود که ژوزه مورینیو،مربی پرتغالی رئال مادرید برنامه اردوی پیش فصل تیمش درتابستان 2012 را برنامه ریزی و مشخص کرده بود ولی گویا الان دیگر عجله چندانی ندارد.این طور به نظر می رسد که سفر اعضای خانواده مورینیوو انتقادات او از سران باشگاه و انتقادات وارده به عملکرد آقای خاص این روزها آینده او در پایتخت اسپانیا را با اما و اگرهایی مواجه کرده است.
در دو سال اخیر، در روزهای پایانی نوامبر، همواره صحبت هایی مبنی برجدایی آقای خاص از رئال در پایان فصل به گوش می رسید و درطول این دو سال، بلافاصله بعد از انتشار این خبر، سران باشگاه مادریدی بلافاصله باتکذیب این خبر از ادامه حضور آقای خاص خبرمی دادند ولی این بار اوضاع متفاوت است و دربرنابئو زمزمه هایی مبنی بر احتمال جدایی مورینیو از رئال مادرید درپایان فصل به گوش می رسد و مدرک موثق دراین باره، این است که او هنوز برنامه ای برای فصل آینده اعلام نکرده است.
این درحالی است که مورینیو تا 30 ژوئن سال 2016 با رئال مادرید قرارداد دارد ولی این روزها شک و شبهات درمورد آینده او در پایتخت اسپانیا بیش از هرزمان دیگری به گوش می رسد. فصل پیش در همین بازه زمانی بود که ژوزه مورینیو برنامه های دقیق و مو به موی اردوی پیش فصل تابستان سال 2012 را اعلام کرده بود ولی گویا حالا هیچ عجله ای ندارد.
طبق گزارش منتشره در روزنامه مادریدی آ.اس علاوه بر بی خیالی او برای ارائه برنامه های تابستانی رئال ، با ناکامی های متعدد رئال ، به ویژه بعد از شکست مقابل بتیس و سیل انتقادات نسبت به عملکرد کهکشانی ها، حالا همسر و دختر مورینیو این روزها در حال سفرهای پی در پی به لندن هستند تا دانشگاه مناسبی را برای دختر مورینیوانتخاب کنند و همین ها ابهامات درمورد آینده این مربی پرتغالی در باشگاه مادریدی را بیشتر نموده.
صحبت های روز شنبه آقای خاص در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه بنیتو ویلامارین و بعد از باخت رئال مقابل رئال بتیس، رنگ و بوی تنهایی و گله او از سران رئال در عدم حمایت همه جانبه از او او می داد:« اینجا فقط من حرف می زنم. دقیقا مثل بعد از بازی با منچسترسیتی،کسی حرف نمی زند.به همین خاطر هم همیشه شخصیت بد داستان من هستم.» و همین از اختلافات موجود و حس عدم حمایت مورینیو از سوی سران باشگاه خبر می داد.
چندی پیش روزنامه آ.اس در گزارشی به این نکته اشاره کرده بود که مورینیو از سران رئال خواسته تا فرناندو ایئرو را به عنوان سخنگوی باشگاه به خدمت بگیرند تا علاوه بر خود او، فرد دیگری هم به بازتاب مشکلات رئال بپردازد ولی این درخواست او گویا با پاسخ منفی سران رئال روبرو شده و همین باعث شده تا آقای خاص بیش از هرزمان دیگری خودش را در مادرید تنها دیده و شاید به فکر جمع کردن چمدان هایش افتاده باشد.