گفتگو با مورینیو
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گفتگو با مورینیو

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

گفتگو با مورینیو

گفتگو با مورینیو (1): من در رئال تنها یک کارمند هستم،قضاوت با سران باشگاه است؛اینجا دادگاه نیست، سالن کنفرانس خبری است

مربی پرتغالی درکنفرانس خبری اش قبل از بازی با آلکویانو تمایل زیادی به صحبت کردن داشت و این بار کارانکا را به سالن کنفرانس خبری نفرستاد

سایت گل- درآستانه بازی حساس رئال در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری اسپانیا، ژوزه مورینیو، شخصا در سالن کنفرانس خبری شرکت کرد تا درمورد مسائل مختلف از جمله آینده اش در رئال و همچنین رابطه اش با پرس و مسائل مختلف صحبت کند.این گفتگوی بلند را در دو قسمت تقدیم شما خواهیم کرد
    دراینجا می توانید بخش اول صحبت های او به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:
    *حالتان چطور است؟ اوضاع و رابطه تان با باشگاه و بازیکنان چطور است؟
    عجب سوال عجیبی. من از نظر سلامت، حالم کاملا خوب است و مشغول کار هستم. رابطه ام باباشگاه؟ سوالتان را درک نمی کنم. رابطه ام با بازیکنان هم مثل همیشه است. این رابطه به رضایت و نتایج و شادی و شعف هم بستگی دارد
    به طور 100% از سوی سران باشگاه حس حمایت می کنید؟
    اینجا دادگاه نیست؛ یک کنفرانس خبری قبل از بازی رئال در جام حذفی است. من می دانستم که شما می خواهید بحث را به مسیر دیگری بکشید و به همین خاطر هم خودم به سالن آمدم و کارانکا را نفرستادم. زمانی که کنفرانس خبری هست، معمولا دستیارم پاسخگوی سوالات می شود. می خواهید در مورد بازی صحبت کنید؟ با کمال میل جواب می دهم. نمی خواهید راجع به بازی حرف بزنیم؟ پس خداحافظ ا تا فردا
    دوست دارید که در باشگاه کسی باشد که به جای شما صحبت کند؟ جای خالی کسی یا پستی را در باشگاه حس می کنید؟
    من نمی خواهم که کسی برای کمک به من حرف بزند. باشگاه مادریدی، خیلی بزرگتر از این حرف هاست و من فقط یک کارمند هستم. این سران باشگاه هستند که تصمیم می گیرند که آیا از حرکت دراین مسیر رضایت دارند و از داشته های تیم راضی هستند یا نه. در پایان فصل به ارزیابی شرایط خواهیم پرداخت و خواهیم دید که آیا سران باشگاه از من راضی هستند یا نه. چون در پایان فصل این سران باشگاه هستند که ممکن است ازعملکرد من راضی نباشند و به فکر بهبود و یا تغییر بیفتند. این را می گویم که شک و شبهه ای باقی نماند.من رابطه شخصی خیلی خیلی خیلی خوبی با رئیس باشگاه و با خوسه آنخل سانچس و سایر مدیران نزدیک به کادر مدیریتی باشگاه دارم.این رابطه بهتر از این نمی شود. به علاوه در سطح حرفه ای ممکن است اختلافات نظرهایی پیش بیاید.همه ما مثل هم فکر نمی کنیم .زندگی همین است و این کاملا عادی است.در پایان فصل همه دور یک میز خواهیم نشست. شرایط را آنالیز خواهیم کرد وخواهیم دید که در میان خواسته های موجود، چه چیزی از همه راحت تر است.
    شنیده می شود که درپایان فصل با رئیس باشگاه دیدار می کنید. به همین خاطر هم هست که الان برنامه ریزی هایتان برای فصل بعد را شروع نکرده اید؟
    چی؟
    از شما می پرسم که آیا دلیل آن است که برنامه ریزی تان برای فصل بعد را آغاز نکرده اید ؟
    نه. تو می پرسی که «آیا این دلیل فلان است..» و می خواهید که می دیگر چه بگویم؟ می خواهی که تو را دروغگو بنامم؟نمی توانم. از این رفتارها خوشم نمی آید. می خواهی بگویم که تو راست می گویی و حرفت را تائید کنم؟ این را هم نمی گویم..چون این طور نیست. شاید من از دید شما مربی بدی باشم ولی 100% حرفه ای هستم.. و اصلا چنین حرف هایی را نمی پذیرم. نمی خواهم بی تربیتی کنم و تو را دروغگو بنامم. ولی نمی توانم بپذیرم که شما هم مرا یک مربی غیرحرفه ای بدانید. این را هم نمی پذیرم. پس بحث را همین جا ببندیم

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    گفتگو با مورینیو (2): در بازی رفت عملا صعودمان را مسجل کرده ایم؛ قهرمانی در جام حذفی ممکن است؛ چون همه با هم برابریم

مربی پرتغالی درکنفرانس خبری اش قبل از بازی با آلکویانو تمایل زیادی به صحبت کردن داشت و این بار کارانکا را به سالن کنفرانس خبری نفرستاد

درآستانه بازی حساس رئال در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری اسپانیا، ژوزه مورینیو، شخصا در سالن کنفرانس خبری شرکت کرد تا درمورد مسائل مختلف از جمله آینده اش در رئال و همچنین رابطه اش با پرس و مسائل مختلف صحبت کنداین گفتگوی بلند را در دو قسمت تقدیم شما خواهیم کرد

دراینجا می توانید بخش دوم صحبت های او به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:
    چطور تیم را برای بازی با آلکویانو آماده کرده اید؟

نتیجه بازی رفت عملا صعود ما به دور بعد را مسجل کرده ولی ما می دانیم که اگر ما از عملکردمان راضی نباشیم، هواداران هم از ما راضی نخواهند بود. آنهایی که از ما توقع دارند و انتقاد می کنند و برایمان سوت می زنند، کاملا حق دارند. یک نتیجه 1-0 هم برای ما کافی است و هراتفاقی ممکن است بیفتد..شاید بازی 1-1 شود. ما باید به پیروزی برسیم و بازی خوبی را ارائه دهیم.در مقابل تک تک پولهایی که می پردازند، باید پاسخ بدهیم و بازی ای را ارائه دهیم تا هوادارانی که در این سرما برای تماشای بازی مقابل تیم دسته دوم به ورزشگاه می ایند، بتوانیم سر بلند کنیم. اگر به دور بعد نرسیم، یک فاجعه تمام عیار خواهد بود.ما باید هواداران را سرگرم کنیم.بازیکنان فراخوانده شده به ترکیب تیم مسئولیت های خودشان را دارند. از هواداران می خواهم که لطف و محبت ویژه ای به موراتا، ناچو، خوسه رودریگس و چریشوف داشته باشند.
    بعد از بازی با سویا گفتید که تیم ندارید واز بازیکنان انتقاد کردید؛ ولی بعد از بازی با بتیس از استپانک مثال آوردید. فکر می کنید که بازیکنان رئال همان تعهد فصول قبل را دارند؟

ترجیح می دهم تا پایان فصل صبرکنم تا بتوانم چنین ارزیابی هایی را انجام دهم. گفتن اینکه مقابل سیتی بازی گروهی خوبی انجام دادیم ولی مقابل بتیس این عملکرد را نداشتیم و یا اینکه در بازی با سیتی تمام توانمان را به کار گرفتیم ولی در بازی با بتیس این طور نبود.... نمی خواهم اصلا اینطوری حرف بزنم.در پایان فصل عملکرد تیمم را ارزیابی می کنم وسران باشگاه هم عملکرد من را ارزیابی می کنند.

هنوز قهرمانی درلالیگاممکن است؟

قهرمانی در جام حذفی ممکن است؛ چون همه با هم برابریم. روز جمعه دوباره این سوال را از من می پرسید. بازهم باید پاسخگو باشیم.

(فردا)سه شنبه درحالی به میدان می روید که فاصله رئال با بارسا در جدول لالیگا به 11 امتیازرسیده. بارسا در آخرین بازی اش با 4 گل لوانته را شکست داد.نظرتان چیست؟

فردا (سه شنبه) چی؟

وقتی تیمتان سه شنبه به میدان می رود فاصله تان در لالیگا با بارسا 11 امتیاز است

فردا (سه شنبه)؟ و امروز (دوشنبه) و چهارشنبه؟ سوالاتتان کمی پیچیده است

لوانته در بازی با بارسا 20 خطا کمتر از بازی اش با رئال انجام داد.نظرتان دراین باره چیست؟

باید با بازیکنان و مربی لوانته صحبت کنید و نه با من

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن