فرایبورگ


‏0
مقابل
‏0

بایرن مونیخ


پیش بازی
نوامبر 28, 2012 10:30 بعد از ظهر IRST
MAGE SOLAR Stadion — Freiburg im Breisgau
داور:‬ F. Meyer‎

باوارایی ها شنبه شب موفق شدند تا هانوفر را با 5 گل در هم بکوبند و شاگردان استریچ برابر حریف سنتی خود اشتوتگارت به برد ارزشمند 3-0 دست یافتند و حالا این دو تیم به مصاف هم خواهند رفت
ترکیب احتمالی


فرایبورگ

Baumann
Sorg, Krmas, Diagne, Hedenstad
Schmid, Schuster, Makiadi, Caligiuri
Rosenthal, Kruse


بایرن مونیخ

Neuer
Lahm, Dante, Badstuber, Alaba
Javi Martinez, Schweinsteiger
Muller, Kroos, Ribery
Gomez
کریستین استریچ ,سرمربی فرایبورگ مجبورست یک تغییر در ترکیب خود نسبت به پیروزی 3-0 اخیر برابر اشتوتگارت انجام دهد و آن اینکه منصور مجدزا با توجه به دریافت پنجمین کارت زرد در این فصل با یک جلسه محرومیت روبرو شده بنابراین ویگار ایگن جای خالی او را در ترکیب پر خواهد کرد.

از دیگر بازیکن غایب و مصدوم فرایبورگ میتوان به ماتیاس گینتر به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر و ایمونوئل هون اشاره کرد.بدون در نظر گرفتن این دو بازیکن مصدوم,،فرایبورگ می تواند با ترکیبی کامل به میزبانی بایرن مونیخ برود.

در سوی دیگر برای بایرن مونیخ ممکن است ماریو گومز از ابتدا در درون ترکیب برای این بازی قرار بگیرد پس از آنکه این ملی پوش آلمانی در بازی اخیر تیمش بعد از دومین بازی به عنوان بازیکن تعویضی موفق به گلزنی در برابر هانوفر شد.

با این اوصاف با بازگشت ماریو گومز این بازیکن سابق اشتوتگارت ,ماریو ماندژوکیچ به نیمکت منتقل می شود. خاوی مارتینس یکی دیگر از گلزنهای بازی اخیر بایرن مونیخ به نظر می رسد به لطف مصدومیت لوئیس گوستاوو از ابتدا در ترکیب تیمش را همراهی خواهد کرد در حالی که آرین روبن به دلیل عدم آمادگی کامل و امره کان به دلیل مصدومیت رباط صلیبی به این بازی نخواهند رسید.
آیا می دانستید؟
بایرن مونیخ در هشت بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها تنها یک باری را باخته که در برابر بایر لورکوزن در خانه بوده.
تساوی 0-0 فصل پیش فرایبورگ برابر بایرن مونیخ از هفته بیست و دوم بوندس لیگا تنها بازی بود که آنها برابر این تیم در 13 مصاف اخیر خود با بایرن مونیخ شکست نخوردند. سنگین ترین شکست خانگی و خارج از خانه برای فرایبورگ به دست بایرن مونیخ رقم خورده زمانی که باواریایی ها ابتدا در میج سولار استادیون در فصل 04-2003 با نتیجه به پیروزی 6-0 رسیدند و فصل گذشته نیز در الیانس ارنا به پیروزی 7-0 دست یافتند. ماریو گومز (تصویر سمت راست ) فصل گذشته در جریان پیروزی بایرن مونیخ برابر فرایبورگ 4 گل از 7 گل تیمش را به ثمر رساند. اسزابولچ هوستی این فصل در بوندس لیگا هفت پاس گل را برای هم تیمی های خود فراهم کرده که یک پاس گل بیشتر از فرانک ریبری می باشد.


جان اشلادراف بازیکن حال حاضر هانوفر برابر باشگاه سابق خود بایرن مونیخ به میدان رفت پس از آنکه این بازیکن در فصل 08-2007 به فصل نه چندان خوب خود در آلیانس آرنا پایان داد.