حالا میفهمم که چرا بازیکنانی مثل رحمان احمدی، مهدی کریمیان، سیدمهدی سیدصالحی و... از این تیم فرار کردند. کرانچار جوی در تیم به وجود آورده که حتی بازیکنان قدیمی سپاهان هم از جدایی صحبت میکنندسایت گل- اگرچه تیم سپاهان این فصل هم در جمع مدعیان حضور دارد اما حال و روز این تیم اصلا خوب و مساعد نیست و هر روز یک خبر حاشیهای جدید پیرامون این تیم به گوش میرسد. همین مسئله هم موجبات نگرانی هواداران این تیم را فراهم کرده است تا آنها حتی با وجود مدعی بودن تیمشان باز هم نتوانند دورنمای خوبی برای آن در نظر بگیرند. آخرین خبر منتشرشده از این تیم به اخراج چند بازیکن از سوی زلاتکو کرانچار مربوط میشد که در جمع آنها نام میلاد زنیدپور هم به چشم میخورد. البته خود ميلاد این مسئله را تکذیب میکند.
حقيقت دارد که تو هم در جمع اخراجیهای سپاهان قرار گرفتی؟!

من دیگر بازیکن سپاهان نیستم که زلاتکو بخواهد مرا اخراج کند. نام من به اشتباه در این لیست قرار گرفته است!

منظورت چیست که دیگر بازیکن این تیم نیستی؟

چند روز است که باشگاه مرا بازیکن آزاد اعلام کرده و به من این اجازه را داده است که با باشگاههایی که خواهان جذبم هستند وارد مذاکره شوم.

کرانچار هم در جریان این قضیه بود یا اینکه مسئولان باشگاه به تنهایی این تصمیم را اتخاذ کردند؟

بله. در جریان بود. وقتی دیدم من را بازی نمیدهد رفتم و گفتم که ماندنم در تیمش بیفایده است و خواستار این شدم تا با جداییام موافقت کند که وی هم بدون هیچ اصراری قبول کرد.

زلاتکو قبل از شروع فصل اصرار زیادی به جذب تو داشت ولی درسپاهان به یک نیمکتنشین تبدیلت کرد. چرا؟

برای خودم هم همیشه جای سوال بود که چرا درخواست جذبم را داد و چرا نیمکتنشینم کرد؟ در آخر هم سر از کار این مربی در نیاوردم. مرزبان و کرانچار زمینهای را برایم فراهم کردند که شرایطم در سپاهان سخت شد. طوری که هر روز دعا میکردم زمان جداییام فرا برسد.

نکند با اصرار مرزبان خواستار جذب تو شده بود و این کار مطابق میل باطنیاش نبوده است؟

بعید میدانم. این دو نفر مرا سپاهانی کردند تا نابودم کنند. البته بیشتر از اینکه مرزبان را مقصر بدانم زلاتکو را مقصر میدانم. باور کنید من هیچ مشکلی با مسئولان سپاهان ندارم. آنها در این مدت تا توانستهاند از من حمایت کردهاند. واقعا ممنون آقایان رحیمی و خوروش هستم. مرزبان خیلی دنبال این بود تا سپاهانی شوم. نمیدانم شاید در این میان چیزی عایدش میشده که اینقدر تمایل به سپاهانی شدنم داشت. همان روزهای اول پی بردم که کارم اشتباه بود ولی دیگر کار از کار گذشته بود.

بالاخره کرانچار دلیلی برای بازی ندادنت داشت. در این مدت پیش آمده بود در خصوص اینکه چرا بازیات نمیدهد با تو صحبتی بکند؟

نیازی نبود که دلیل بیاورد. بازیام نداد چون میخواست بازیکن خودش (بولکو) را به تیم بیاورد. این حق طبیعی اوست ولی این حق را نداشت که در این میان مرا نابود کند. این مربی بازیکنی را به تیم آورده است که همه از ضعف فنی و کیفیت پایینش شاکی هستند. یعنی من در حد و اندازه این بازیکن هم نبودم؟ این آقا فقط دنبال پر کردن جیب خودش است چون میداند که تحت هر شرایطی پولش را میگیرد. شاید باورتان نشود ولی مدیران باشگاه اصلا تمایلی به جذب بولکو نداشتند اما این آقا پایش را در یک کفش کرد و گفت که این بازیکن را میخواهد. حالا میفهمم که چرا بازیکنانی مثل رحمان احمدی، مهدی کریمیان، سیدمهدی سیدصالحی و... از این تیم فرار کردند. کرانچار جوی در تیم به وجود آورده که حتی بازیکنان قدیمی سپاهان هم از جدایی صحبت میکنند. همان روزی که با سپاهانیها پای میز مذاکره نشسته بودم به خاطر عدم توافق مالی قصد ترک جلسه را داشتم ولی با اصرار این آقا و دستیارش مسئولان باشگاه مانعم شدند. با رقم خوبی هم به این تیم پیوستم ولی این مربی با بازی ندادن من، غلامی و دیگر تازهواردها، تمام هزینههای باشگاه را به هدر داد.

خب چرا مسئولان باشگاه تا کنون تلاشي براي حل این مشکلات نکردهاند؟

اول اینکه مدیران باشگاه در خصوص تمامی مسائل فنی به کرانچار اختیار تام دادهاند. مربی که ادعا میکند در تیمهای بزرگ اروپایی مربیگری کرده است نمیدانم چطور است که تشخیص نمیدهد در ابتدای فصل کدام بازیکن را جذب بکند. این مربی و دستیارش من را به ته چاه انداختند. این دو نفر یک نیمفصل را از من گرفتند. شک نکنید که اگر در سپاهان فیکس بودم ملیپوش هم میشدم. برخی مربیان مثل همین زلاتکو میآیند ایران تا با آوردن یکسری بازیکن بد و بنجل، بازیکنان ایرانی را خراب کنند وگرنه چرا باید من نیمکتنشین بازیکنی مثل بولکو شوم؟ هنوز کمتر کسی چهره واقعی کرانچار را شناخته است. روز آخری هم که به تمرین رفتم به این مربی گفتم که بازیگر خوبی است و خوب فیلم بازی میکند. دیگر حتی حاضر نیستم یک لحظه هم با این مربی کار کنم. حتی اگر بنویسد و امضا کند که در نیمفصل دوم به من فیکس بازی میدهد هم درتیمش نمیمانم. این مربی پولش را میگیرد و میرود. نباید هم دلش به حال سرمايههاي فوتبال ما بسوزد. من از پای میز مذاکره پرسپولیس بلند شدم و به اصفهان رفتم تا دوباره ملیپوش شوم. نیامدم که این آقا نیمکتنشینم کند.

پس خبرهایی که پیرامون بد بودن جو این تیم شنیده میشود صحت دارد؟

جو تیم خوب است به شرطی که این آقا مشکلتراشی نکند. زلاتکو این نتایجی را هم که کسب کرده است را مدیون آقای رحیمی و خوروش است و اینها هستند که با حمایت همهجانبه از تیم اجازه نمیدهند در روند صعودی تیم خللی ایجاد شود.

به نظرت با این وضعیت سپاهان میتواند به روند صعودی که در پیش گرفته است ادامه بدهد؟

همانطور که مدیران سپاهان تا کنون اجازه ندادهاند تیم دچار افت شود بعد از این هم مانع از این کار میشوند. سپاهان این فصل هم برای قهرمانی خواهد جنگید البته نه با هدایت زلاتکو بلکه با حمایت مسئولانش!

حالا قرار است در نیم فصل دوم برای چه تیمی بازی کنی؟

از چند تیم پیشنهاد دارم ولی به احتمال زیاد در تهران بازی ميکنم.