مطبوعات اسپانیایی خبری را مبنی بر حضور مسوت اوزیل در لیست خرید بوروسیا دورتموند مخابره کردند او جانشین گوتزه در این باشگاه می شود


سایت گل- روزنامه پر تیراژ "آ اس" اسپانیا امروز خبری را منتشر کرد که تا حدودی موجب شگفتی شد این روزنامه اسپانیایی از علاقه مندی باشگاه بوروسیا دورتموند برای جذب مسوت اوزیل خبر داد.

بنا به گزارش روزنامه اسپانیایی باشگاه بوروسیا دورتموند به دنبال گزینه ی جایگزین برای ماریو گوتزه ستاره جوان وستفالنی ها است که احتمالا این تابستان باشگاه دورتموند را ترک خواهد کرد.

هر دو ستاره آلمانی مسوت اوزیل و ماریو گوتزه با باشگاه های خود قراردادهایی معتبر تا ژوئن 2016 دارند با این حال مجله اسپانیایی بر این باور است که اوزیل باشگاه رئال را ترک خواهد کرد.

اما شرایط برای ماریو گوتزه به گونه ای دیگر است این هافبک 20 ساله باشگاه دورتموند پس از بهبود مصدومیت از ناحیه کمر به روزهای اوج خود بازگشته است این هافبک با استعداد از ارکان موفقیت های دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا به ویژه بازی درخشان آن ها در دیدار مقابل آژاکس بود.

بندی در قرارداد گوتزه وجود دارد که این امکان را به این هافبک جوان می دهد تا بتواند پیش از پایان قرارداد باشگاه وستفالنی را ترک کند. اینکه تا چه حد صحت ادعای روزنامه آ اس در مورد جدایی گوتزه و جانشینی اوزیل به جای او در باشگاه دورتموند معتبر است را باید به پایان فصل موکول کرد.