تیتو: اگر مسی به فکر رکوردشکنی بود، از من می خواست که دراین بازی اورا به میدان بفرستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تیتو: اگر مسی به فکر رکوردشکنی بود، از من می خواست که دراین بازی اورا به میدان بفرستم

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

تیتو: اگر مسی به فکر رکوردشکنی بود، از من می خواست که دراین بازی اورا به میدان بفرستم

سرمربی بارسلونا پیش از برگزاری دیدار امشب تیمش مقابل آلاوس با خبرنگاران به صحبت پرداخت

پیش از برگزاری دیدار دو تیم بارسلونا و آلاوس در دور برگشت مرحله یک شانزدهم پایانی رقابت های کوپا دل ری که امشب در شهر بارسلونا برگزار می شود، تیتو ویلانووا، سرمربی تیم کاتالان در کنفرانسی خبری شرکت کرد.

تیتو در ابتدای صحبت هایش درمورد رقابت های کوپا دل ری گفت:«شگفتی دررقابت های هرفصل جام حذفی وجود دارد. سرنوشت این بازی هنوز قطعی نشده است.»
    او درمورد شرایط کنونی داویدویا و بازگشت اوبه لیست بازیکنان فراخوانده شده گفت:« ویا شرایط خوبی دارد. او در روزهای اخیر به خوبی تمرین کرده.»
    سرمربی بارسا درمورد جو حاکم براردوی تیمش گفت:« ما دربازیهای اخیرمان خوب بازی کردیم. به خاطر مصدومیت بعضی از بازیکنان، بعضی دیگر درچندین بازی متوالی مجبور شدند که برای تیم به میدان بروند. ما دربازیهای اخیر خوب بودیم ولی این گویا آن نیست که همیشه خوب بازی خواهیم کرد. بله، ما در هفته های پیشین رشد و پیشرفت خوبی داشتیم و الان در سطح خوبی هستیم. »
    تیتو درمورد بازی امشب به این نکته اشاره کرد که ممکن است به برخی از بازیکنان تیم پایه ای میدان داده تا به برخی از بازیکنان پرتلاشش استراحت دهد:« آلاوس با انگیزه های زیادی گام به این بازی می گذارد و کار را برای ما سخت خواهند کرد. امیدوارم که بتوانیم با جدیتی که از بارسا توقع می رود بازی کنیم.چرا که ما تیم قهرمان هستیم. تمام بازیکنان حاضر در اردوی تیم شرایط کافی و لازم برای بازی کردن را دارند. بازیکنانی مثل تیاگو و آدریانو و بازیکنان بارسلونای بی ، گزینه های ایده آلی برای حضور دراین بازی هستند.»

تیتو همچنین درپاسخ به سوالی مبنی بر حضور یازده بازیکن تیم پایه ای بارسا درترکیب این تیم در بازی با لوانته گفت:« یازده بازیکن لاماسیا در زمین؟ درآن شرایط اصلا به این موضوع فکر هم نکرده بودم. این نشانی از شایستگی باشگاه وموجب افتخار ماست.پیش از این مربیانی بودند که می توانستند تیمی با یازده بازیکن پایه ای بارسا را روانه میدان کنند. این غرور آفرین است و نتیجه تلاش مربیان متعددی در باشگاه بارسلوناست.»
    نزدیک شدن مسی به رکورد گلهای گرد مولر موضوع دیگری بود که تیتو درموردش صحبت کرد:«مسی فقط به کمک کردن به تیم فکر می کند و نه به رکوردهای شخصی. او در بازی با لوانته هم این را نشان داد. اگرمسی به رکوردهای شخصی اش فکر می کرد از من می خواست که دراین بازی جام حذفی او را به میدان بفرستم. مسی برای رکورد شکنی بازی نمی کند و این اولویت اصلی او نیست. اگر ویا مشکلی نداشته باشد دراین بازی او را به میدان می فرستیم.»
    اوضاع مورینیو هم بحث بعدی صحبت های تیتو بود:« این موضوع به من مربوط نمی شود. می دانم که درک این شرایط سخت است ولی اولویت من بازی تیمم برابر آلاوس و بعد هم بازی با اتلتیک بیلبائو است. شرایط سایر تیم ها به من بستگی ندارد.»
    درصورت باخت رئال در داربی شهر مادرید و در صورت برد بارسا در بازی بعدی اش اختلاف دو تیم در صدر جدول به14 امتیاز خواهد رسید.تیتو دراین باره گفت:« من اصلا به این موضوع فکر هم نمی کنم. آنچه در تیمهای دیگر اتفاق می افتد منطقا به من بستگی ندارد.»

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    ایشالله امشب مسی بازی کنه و گل بزنه...!دوستان رِئالی حق اظهار نظر رو فقط در صورت زدن هر تک گل که رونالدو به زور خواهد زد دارند. نه هر بازی که بردین اصلا رئال تیمی نیست که بخواد به ما برسه.در ضمن ارزوی موفقیت برای علی کریمی وقرمزپوشان در انزلی

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط *alireza* نمایش پست ها
    ایشالله امشب مسی بازی کنه و گل بزنه...!دوستان رِئالی حق اظهار نظر رو فقط در صورت زدن هر تک گل که رونالدو به زور خواهد زد دارند. نه هر بازی که بردین اصلا رئال تیمی نیست که بخواد به ما برسه.در ضمن ارزوی موفقیت برای علی کریمی وقرمزپوشان در انزلی
    آناناس

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن