ستاره سوئدی باشگاه پاری سن ژرمن از اسطوره فوتبال انگلیسی دعوت کرده تا به لیگ فرانسه بیاید


زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی باشگاه پاری سن ژرمن در مورد شایعاتی مبنی بر احتمال انتقال دیوید بکام، ستاره انگلیسی باشگاه لس آنجلس گلسی به باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه صحبت کرده است.
ستاره سابق باشگاه های میلان و بارسلونا معتقد است که بکام می تواند با تیم بزرگ شهر پاریس به عناوین قهرمانی بیشتری دست بیابد. زلاتان در صحبت هایی دراین باره که در روزنامه ال موندو دپورتیوو هم بازتاب داشت گفت:« مطمئنم که بکام از تیم هایی ازسرتاسردنیا پیشنهاداتی دریافت کرده. ولی اینجا در پاریس پروژه ای هیجان انگیز داریم.اگر او می خواهد به جام های قهرمانی بیشتری دست بیابد، پاری سن ژرمن تیم ایده آلی برای او خواهد بود. می توانیم تا دو سال آینده با تیمی که در حال شکل دادنش هستیم به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا برسیم.»
این درحالی است که بکام پیشنهادات مختلفی از باشگاه هایی از سرتاسر دنیا دارد و دراین میان می توان به پیشنهاد باشگاه کوئینزپارک رنجرز انگلیس که اخیرا هری ردنپ را به عنوان سرمربی جدیدش برگزیده اشاره کرد.
هری ردنپ، مربی سابق تاتنهام وسرمربی جدید کوئینزپارک رنجرز در تمجید از بکام گفته:« زمانی که بکام برای تمرین کردن به تاتنهام آمده بود، تجربه همکاری با او را داشتم. او یک بازیکن تراز اول است. بکام یک نابغه است؛ یک بازیکن حرفه ای ..خیلی خوب می شود که او را در تیم کنونی ام در اختیار داشته باشم. بکام می تواند با تمرین کردنش الگوی ایده آلی برای تیم ما باشد. او نه تنها یک بازیکن خوب و بزرگ است، بلکه یک انسان خوب نیز هست.»