خبرگزاری پرسپولیس : رئیس سازمان لیگ حرفهای فوتبال ایران گفت: علی کریمی ۵۰ درصد شانس کسب عنوان مرد سال آسیا را دارد.غلامرضا بهروان در مورد اینکه فدراسیون ایران چقدر شانس انتخاب به عنوان برترین فدراسیون آسیا را دارد گفت: ما هم به اندازه سایر کشورهایی که در این بخش کاندیدا هستند شانس داریم البته در بخش فوتسال قطعا تیم ملی فوتسال ایران بهترین تیم آسیا میشود.


وی در مورد شانس علی کریمی برای انتخاب بهترین بازیکن آسیا گفت: علی کریمی هم در حدود 50 درصد برای کسب این افتخار شانس دارد و امیدواریم که او به عنوان بازیکن سال آسیا انتخاب شود.

بهروان در مورد سهمیههای ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فردا شب سهمیه کشورها به طور قطعی اعلام میشود اما همه کشورها در حال چانهزنی هستند و ما هم در تلاش هستیم که سهمیه 1+3 ایران را که قطعی شده است به 4 سهمیه افزایش بدهیم.


بهروان تصریح کرد: کشورهای اردن، هند و سنگاپور به تعداد سهمیههای پلی آفی خود معترضند و ما هم تلاش میکنیم که سهمیههایمان را به 4 سهمیه قطعی برسانیم با این حال نماینده ایران حداقل در مرحله دوم پلی آف وارد مسابقات خواهد شد.


به گزارش فارس، مراسم انتخاب برترینهای آسیا فردا ساعت 20 به وقت محلی در کوآلالامپور پایتخت مالزی و ساعت 15:30 به وقت ایران برگزار میشود.