پس از دومين تساوي پي در پي چلسي با هدايت بنيتس، هواداران چلسي بيش از پيش به هو کردن مربي موقت خود و تشويق روبرتو دي ماتئو سرمربي سابق خود پرداختند.

رافا بنيتس سرمربي چلسي با ابراز نااميدي از نتيجه کسب شده برابر فولام گفت: چلسي کم کم به روندي که بايد در آن قرار گيرد بر خواهد گشت.

به گزارش ايسنا،بنيتس در اينباره گفت: ليگ برتر رقابت فشرده و سنگيني است و ما هنوز شانس قهرماني داريم. مهمترين چيز براي رسيدن به هدفمان اين است که بازيهاي خود را ببريم. اگر بتوانيم بازيهاي خودمان را ببريم، آن وقت ما خواهيم بود که در صدر جدول قرار خواهيم داشت.

سرمربي موقت چلسي گفت: بعد از پنج جلسه تمرين و دو بازي نميتوان انتظار معجزه داشت. ما براي پيشرفت به زمان نياز داريم. البته فولام در اين بازي خوب بازي کرد و شايسته يک امتياز بود اما بازيکنان ما نيازمند اعتماد بيشتر هستند. فرقي نميکند بازيکن مورد نظرمان تورس باشد يا اسکار يا شخص ديگري. ما سعي خواهيم کرد تا به تمام بازيکنان اطمينان و اعتماد دهيم و پس از گذر زمان اين اطمينان ميتواند بازيکنان را به شرايطي که مد نظر ماست برساند. با رسيدن به اين شرايط هواداران نيز پشت ما خواهند بود و به حمايت از ما خواهند پرداخت.