: هافبک تیم فوتبال ملوان گفت: دلیلی نداشت که قبل از شروع بازی به سمت نیمکت پرسپولیس بروم، چون کسی را نمیشناختم. مازیار زارع اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را مقابل تیم فوتبال پرسپولیس انجام دادیم ما برای تمام دقایق بازی برنامه داشتیم و به نظرم با بازی خوب و هجومی ما گواهی می دهد که ملوان مستحق برتری برابر پرسپولیس بود.
وی افزود: موقعیتهای بسیار زیادی را روی دروازه پرسپولیس خلق کردیم و حریف فقط چشم به ضد حملات داشت اما متأسفانه فقط از دو موقعیت استفاده کردیم که این برای ما ناراحتکننده بود چون به حق خود نرسیدیم.
زارع در خصوص نرفتنش به سمت نیمکت پرسپولیس نیز گفت: چون کسی را نمیشناختم به سمت نیمکت پرسپولیس نرفتم. اصلاً میخواستم به سمت نیمکت بروم و چه چیزی بگویم؟! من هیچوقت و در قبال هیچ تیمی این کار را نخواهم کرد مخصوصاً در بازی پرسپولیس که سرمربی تیم یک خارجی بود.
هافبک ملوان درباره خوشحالی پس از گلش نیز تأکید کرد: هر بازیکنی که گل میزند حق دارد که خوشحال باشد. خدا جای حق نشسته و من هم برای تیم شهرم گلزنی کردم اما ای کاش گل من ۳ امتیازی بود اما متأسفانه نشد.
زارع درباره بازیهای جام حذفی و رویارویی پرسپولیس و ملوان خاطرنشان کرد:شرایط جام حذفی کاملاً با بازیهای لیگ متفاوت است ما کار سختی را در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس و هوادارانش داریم اما ملوان ثابت کرد که حریف دست و پا بستهای نیست و برای تمام بازیهایمان برنامه داریم. هرگز جام حذفی را ساده نمیگیریم و با جدیت این بازیها را دنبال میکنیم.
هافیک ملوان در پایان تأکید کرد: البته باید این را اعلام کنم که در انزلی درست است به سمت نیمکت پرسپولیس نرفتم اما با بازیکنان تیم دیدار داشتم و هیچ مشکلی در این مورد نبود. امیدوارم که ملوان بتواند در فصل جاری با بازیکنان خوب و با تجربهایی که در اختیار گرفته سالی درخشان را پس از مدتها در فوتبال ایران داشته باشد چون خوشبختانه فوتبال بسیار خوب، هجومی و روانی را بازی میکند.