طبق گزارش منتشره در اکیپ ،سران باشگاه پاری سن ژرمن با قاطعیت تمام شایعاتی مبنی براحتمال حضور مورینیو دراین باشگاه را تکذیب کرد


مالکان قطری باشگاه پاری سن ژرمن در صحبت هایی با قاطعیت تمام انجام مذاکرات میان سران این باشگاه و ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید را تکذیب کردند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اکیپ فرانسه، شرکت سرمایه گذاری قطر اسپورت، انجام هرگونه مذاکره ای با مورینیو را تکذیب کردند.

در همین حال لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن، اخیرا در صحبت هایی اعلام کرد که سران این باشگاه به مربی ایتالیایی شان اعتماد کامل دارند ولی در روزهای گذشته روزنامه های مختلف اسپانیا از اسپورت کاتالونیا گرفته تا مارکای مادرید خبر تلاش سران پاری سن ژرمن برای جذب مورینیو را روی جلد بردند.
شیوخ ثروتمند عرب تا به اینجا بیش از 250 میلیون یورو در پاری سن ژرمن سرمایه گذاری کرده اند ولی با این وجود ، این تیم هنوز در فوتبال فرانسه سلطه نیافته و از همین رو پرونده کاری آنچلوتی و دیدگاه فوتبالی اش زیر سوال رفته.
به همین خاطر شنیده می شد که سران این باشگاه ، به ویژه در زمانی که زلاتان ستاره تیمشان در زمین نباشد، دیگر احترامی برای آنچلوتی قائل نیستند و قصد دارند تا مورینیو را به خدمت گرفته و جانشین او نمایند ولی گزارش منتشره در شماره امروز اکیپ حاکی از تکذیب این خبر است