رئالی ها فصل جدید لالیگا را چندان خوب آغاز نکردند و اکنون با 11 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا در رتبه سوم جدول قرار دارند


سایت گل- پائولو فوتره، ستاره سابق فوتبال اروگوئه، معتقد است بسیاری از دیدن به مشکل خورده ژوزه مورینیو در باشگاه رئال احساس خوبی پیدا کرده اند.

رئالی ها فصل جدید لالیگا را چندان خوب آغاز نکردند و اکنون با 11 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا در رتبه سوم جدول قرار دارند و همین مسئله موجب شد تا هواداران این باشگاه در دیدار سه شنبه شب مقابل آلکویانو آقای خاص را هو کنند.
فوتره در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" فکر می کنم بسیاری از اینکه اوضاع برای مورینیو خوب پیش نمی رود، خوشحال شده اند. در مورد او حد وسط وجود ندارد؛ یا او را دوست دارید یا از او متنفرید.
مورینیو با وجود جنجال در اطرافش عادت کرده است اما اکنون شرایط دشواری را تجربه می کند. در حال حاضر قهرمانی برای رئال بسیار دشوار و غیرممکن شده ؛ به ویژه اگر نتوانند در دیدار این هفته مقابل اتلتیکو به پیروزی برسند.
او باید گاهی اوقات به راحتی از کنار موضوعات عبور کند. هر بار او دهانش را باز می کند، جنجال ساز می شود. همیشه شایعاتی در مورد او وجود دارد و شرایط شفاف نیست. شرایط دشواری است. به نظر می رسد بعضی ها نمی خواهند او وفق شود. یک احساس تنفر نسبت به او وجود دارد."