خليلي:دست هايي پشت پرده بود تا بازي نكنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: خليلي:دست هايي پشت پرده بود تا بازي نكنم

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

خليلي:دست هايي پشت پرده بود تا بازي نكنم

خليلي:دست هايي پشت پرده بود تا بازي نكنم/ مي خواستم شادي ام را با پرسپوليسي ها تقسيم كنم اما پيراهنم را كه ديدم برگشتم

واقعا براي خودم هم عجيب است چرا كه زماني كه آمادگي بالايي داشتم از من استفاده نشد.البته نظر مربي هميشه شرط است اما حالا بعد از مصدوميتم اميدوارم شرايط كم كم بهتر شود

سايت گل – محسن خليلي در مصاف با راه آهن براي صباي قم به ميدان رفت اما به نظر مي رسد در اين تيم شرايط خوبي ندارد.خليلي كه در طول اين 16 هفته مدت بسيار كمي براي تيمش بازي كرده تازه از بند مصدوميت رها شده و اميدوار است در نيم فصل دوم شرايط بهتري پيدا كند.
    آقاي خليلي چه عجب بازي كردي؟چرا اينقدر كم بازي مي كني؟
    متاسفانه من در ابتداي فصل به خاطر بد شانسي در آخرين روزهاي فصل بدنسازي به صبا پيوستم و 4-3 بازي اول فصل را از دست دادم.فكر مي كنم از بازي چهارم يا پنجم بود كه به تيم ملحق شدم و براي حضور در تركيب اعلام آمادگي كردم اما فرصت به من نرسيد .يكسري اتفاقات هم افتاد و دستهايي پشت پرده وجود داشت تا بازي نكنم...
    نمي خواهي از آن دست هاي پشت پرده چيزي بگويي؟
    نه اين مسائل مربوط به گذشته است و دوست ندارم درباره اش صحبت كنم.اما بايد بگويم مدتي گذشت تا اينكه در بازي با گهر در بيست دقيقه پاياني به ميدان رفتم و در حالي كه بازي مساوي بود نمايش خوبي ارائه كردم.در آن مدت كوتاه در جريان بازي تاثير گذار بودم و يكي دو موقعيت گل هم داشتم كه با بدشانسي تبديل به گل نشد.با اين حال ما آن بازي را در دقايق پاياني برديم و همه فكر مي كردند در بازي بعدمان مقابل نفت تهران در ورزشگاه تختي من فيكس باشم اما انگار قدرت آن افرادي كه دوست نداشتند من بازي كنم بيشتر بود. در آن ديدار كسي كه نبايد در ليست 18 نفره هم قرار مي گرفت فيكس شد اما من بازي نكردم.
    با تغييرات كادر فني چه اتفاقاتي افتاد؟
    بعد از آمدن مرفاوي ،او شرايط كلي تيم و مقدار بازي كردن بازيكنان را مي ديد و وقتي مي ديد من كم بازي كردم نظر زياد مساعدي نسبت به من نداشت.ظاهرا نظر كمك مربيان كادر قبلي كه در تيم مانده بودند باز هم تاثيرش را گذاشته بود.حتي در ديدار با استقلال كه ما عقب افتاديم هم از من استفاده نشد و شرايط براي من همين طور ادامه پيدا كرد تا اينكه بعد از بازي با فولاد مصدوم شدم و يكي دو هفته اي همراه تيم نبودم.فقط دو جلسه كنار تيم بودم و طبيعي بود كه به لحاظ فيزيكي شرايط خيلي خوبي نداشته باشم.بعد از اين مصدوميت دقليقي مقابل راه آهن بازي كردم اما نه موقعيتي داشتم نه اينكه با دفاع فشرده حريف با حملات بدون برنامه شانسي براي گل زدن داشتم.
    يعني كلا دو زمان 20 دقيقيه اي براي صبا بازي كرده اي؟
    دقيقا نمي دانم. هر چه بوده خيلي خرد خرد بازي كرده ام و فكر مي كنم در بين بازيكنان صبا كمترين زمان را در ميدان بوده ام.
    يك مقدار عجيب به نظر مي رسد؟
    واقعا براي خودم هم عجيب است چرا كه زماني كه آمادگي بالايي داشتم از من استفاده نشد.البته نظر مربي هميشه شرط است اما حالا بعد از مصدوميتم اميدوارم شرايط كم كم بهتر شود.
    الان به لحاظ آمادگي شرايطت خوب است؟
    نه خوب نيست چون شرايط فيزيكي خوبي ندارم.تازه بعد از دو هفته است كه به تمرين تيمي وارد شده ام و از آمادگي دور هستم.بعد از 10 روز وقفه تلاش مي كنم تا اگر در نيم فصل دوم فرصتي داده شد استفاده كنم.البته در تيم ما به همه فرصت داده شد الا من!
    مي گويند صبا در خط حمله مشكل دارد.اين را قبول داري؟
    نمي دانم.بالاخره تيمي كه گل نمي زند در خط حمله اش مشكل دارد و تيمي كه گل مي خورد در دفاع ايراد دارد .كلا تيمي كه راحت گل مي خورد و سخت گل مي زند در دفاع و حمله مشكل دارد .فكر مي كنم ما در همه پست ها مشكل داريم چون راحت گل مي خوريم و سخت گل مي زنيم اما اميدوارم شرايط تيم مان بهتر شود.
    اما صبا فصل قبل تيم خوبي بود و امسال هم خوب شروع كرد.حالا كه قرار است نماينده ايران در پلي آف ليگ قهرمانان باشد اين روند نزولي اصلا خوب نيست.
    اميدوارم شرايط تيم مان بهتر شود چون پتانسيل بالايي داريم.الان آقاي رمضان بيگي مدير عامل باشگاه هم استعفا داده اما او از شرايط تيم با خبر است و به نظر من بازگشت ايشان مي تواند به سود تيم باشد.از طرفي يك مقدار هم احتياج به همدلي داريم تا روحيه برد به تيم برگردد اما اگر نتوانيم بازي بعدي مان را در مقابل مس ببريم كارمان سخت تر خواهد شد.
    ظاهرا قبل از بازي با راه آهن به طرف علي دايي رفته اي؟
    بله من بعد از خروج از پرسپوليس و زماني كه آقاي دايي گفته بود به خليلي نيازي ندارم حق را به ايشان دادم چون هميشه مربي تصميم گيرنده است و بايد در قبال نتايجش جوابگو باشد.من هميشه به علي دايي احترام گذاشته ام و مثل همه بازي ها برايش دسته گل بردم.علي دايي دوست خوب من بوده و هست و خاطرات بسيار خوبي كنار او داشته ام كه هيچ وقت از ذهنم پاك نمي شود.
    بعد از شادي گل عجيب مازيار زارع پس از گل زدن به پرسپوليس خيلي ها در شبكه هاي اجتماعي تو را با مازيار مقايسه كرده اند كه بعد از گلزني مقابل پرسپوليس با مس كرمان گريه كردي اما...
    من آن صحنه را نديدم اما شما اگر مي گوييد اين اتفاق افتاده بايد بگويم اگر هر بازيكني بعد از گلزني به تيم سابقش شادي مي كند اين نشان دهنده بي تعصبي او نيست.من خودم 8 سال در سايپا بودم اما بعد از گل دقيقه 95 به اين تيم شادي كردم چون در آن لحظه براي هواداران و تيم پرسپوليس خوشحال بودم اما بعدا فكر كردم به اينكه كارم قشنگ نبوده چون من 8 سال براي سايپا بازي كرده و بازوبند كاپيتاني اين تيم را بر بازو بسته بودم.مازيار هم احتمالا به خاطر تيمش و جو ورزشگاه انزلي آنطور شادي كرده.
    اما تو يك بار هم گل زدي و گريه كردي ضمن اينكه بعضي از شادي گل ها واقعا فرق مي كند.
    در آن روزي كه با پيراهن مس به پرسپوليس گل زدم اشك از چشمانم جاري شد چون به خاطر تشويق هايي كه شده بودم حال و هواي ديگري پيدا كرده بودم و فكر مي كردم دارم براي پرسپوليس بازي مي كنم.حتي وقتي گل زدم احساس كردم براي پرسپوليس گل زده ام و مي خواستم شادي ام را با آنها تقسيم كنم اما رنگ پيراهنم را كه ديدم برگشتم.از طرفي من با شرايط بسيار خوبي از پرسپوليس جدا شده بودم .من با 11 گل زده در نيم فصل دوم از تيم جدا شده بودم و ديديد كه اين جدايي بعدا روي فوتبالم تاثير گذاشت.بااين حال گذشته ها گذشته و به هواداران پرسپوليس مي گويم زياد به اين مسائل حساسيت به خرج ندهند كه چه كسي شادي مي كند چه كسي شادي نمي كند.مازيار رفيق خوب من است و بايد شراط روحي رواني بازيكنان و نحوه جدايي آنها را هم در نظر گرفت.
    بگذريم .با اين شرايط نيم فصل دوم در صبا مي ماني؟
    من با صبا قرارداد دارم و به رفتن هم فكر نكرده ام.پيشنهادي هم نشده و هيچ صحبتي از رفتن نيست.من اگر در اين تيم موفق نبودم به اين خاطر است كه بازي نكردم اما اميدوارم شرايط براي من در نيم فصل دوم بهتر شود و صبا هم نتايج خوبي بگيرد چرا كه پتانسيلش را دارد.

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

2. 2 کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Nahal (30th November 2012), SaRa-MoHsEn (30th November 2012)

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    اهييييييييييي جااااان

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

4. کاربر مقابل از Nahal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRa-MoHsEn (30th November 2012)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    الهی فدات بشم من
    اشکم دراومد

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

6. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Nahal (30th November 2012)

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    تشکر شده 747 بار در 387 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    رهبرم خامنه ای

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    به این میگن تعصب

نام واقعی
    morteza
    شغل و حرفه
    بیکار
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 151 بار در 114 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    محسن رفتوبرگشت

عشق من مسی
    و پودولسکی

نام واقعی
    arash
    استاتوس
    خوشبختی را با دارایی های خود احساس کن!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    sheys rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Italy
    تشکر شده 1,342 بار در 341 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بازیکن با غیرت همینه همینه

چو ایران نباشد تن من مباد بر این بوم بر زنده یک تن مباد

سپاس دادار پاک راکه هستی ازاوست.

بی نیاز است وتوانا. یگانه فرمان فرمای ذات بندگان ودادگر جهان

در برگ های غبار گرفته تاریخ و در اعصار فراموش شده که فروغشان به تیرگی گراییده است،برخی نام ها و چهره ها هستند که هیچ گاه غبار سالیان فراموشی بر آنها ننشسته و نخواهد نشست

این منم،

پسر ماندانا و کمبوجیه

پادشاه جهان

پادشاه پهناورترین سرزمین آدمی