مودريچ فاش کرد که اين ستاره ولزي به او گفته که دوست دارد هر فصل در چمپيونزليگ بازي کند؛ اتفاقي که احتمال رخ دادن آن در رئال بسيار بيشتر است.

لوکا مودريچ، هافبک رئال مادريد، اميدوار است تا گرت بيل، هم تيمي سابقش در تاتنهام، به رئال بپيوندد و معتقد است اگر اين انتقال رخ دهد، رئال به تيمي غيرقابل توقف تبديل مي شود.

مودريچ فاش کرد که اين ستاره ولزي به او گفته که دوست دارد هر فصل در چمپيونزليگ بازي کند؛ اتفاقي که احتمال رخ دادن آن در رئال بسيار بيشتر است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما هميشه با هم بازي مي کنيم و من مي دانم که او دوست دارد هر فصل در چمپيونزليگ بازي کند و روياي بزرگ او، قهرماني در اين رقابت هاست. رئال باشگاه بزرگي است که مي تواند او را به رويايش برساند. من اينجا در کنار کريس رونالدو بازي مي کنم؛ اعتماد به نفسي که او در حرکاتش دارد و مدافعان را به دنبال خودش مي کشد، شبيه گرت بيل است.

بودن هر دو در يک تيم، آن تيم را توقف ناپذير مي کند."

البته مودريچ مي داند که تاتنهامي ها علاقه اي به از دست دادن بازيکنان کليدي شان ندارند.

" تاتنهام مي خواهد بيل را حفظ کند. هواداران او را دوست دارند و به راحتي مي توانند دليلش را فهميد. البته اگر آنها مي خواهند او بماند، بايد جواز حضور در چمپيونزليگ را کسب کنند. اگر او بخواهد تاتنهام را ترک کند، باشگاه هاي بزرگ زيادي خواهان او خواهند بود."