سرمربي تيم فوتبال هوفنهايم آلمان که تيمش در چارچوب بوندس ليگا متحمل پنجمين شکست از هشت ديدار اخير شده است ، در آستانه اخراج قرار دارد.

تيم هوفنهايم پس از شکست چهار بر دو مقابل نورمبرگ در ديداري که چهارشنبه شب در چارچوب بوندس ليگا برگزار شد، در زمره سه تيم قعر جدولي بوندس ليگا قرار گرفته است.

با توجه به سي و دو گلي که هوفنهايم اين فصل دريافت کرده است - که بدترين رکورد خط دفاعي اين تيم در بوندس ليگا تاکنون است - موقعيت مارکوس بابل، سرمربي تيم به شدت به خطر افتاده است. وي ماه فوريه هدايت هوفنهايم را بر عهده گرفت.

آندرياس مولر، مدير باشگاه هوفنهايم تا يکشنبه شب که اين تيم به مصاف وردربرمن مي رود، به بابل فرصت داده است نتايج ديدار تيم را بهبود بخشد.

وي گفت : « مارکوس يکشنبه شب در صندلي مربي تيم خواهد نشست.اين مسئله اي فردي نيست. ما در وضعيت خطرناکي هستيم و بايد با همکاري يکديگر هر چه در توان داريم براي خلاصي از اين وضعيت انجام دهيم.»

به گزارش خبرگزاري فرانسه از برلين، بابل از اينکه دستورالعملهاي فني اش در ديدار مقابل نورمبرگ اجرا نشد، بسيار خشمگين شد و پس از شکست مقابل اين تيم از بازيکنانش به شدت انتقاد کرد.

وي گفت :« من همواره از اعضاي تيم حمايت کرده ام، اما ما اکنون به جايي رسيده ايم که بازيکنان کارهاي ساده و اساسي در فوتبال را که بايد صد در صد درست انجام دهند، در حد بيست درصد هم انجام نمي دهند. اين چيزي نيست که به من مربوط باشد. اين مسئله به کل تيم مربوط است. آنها بايد تمام تلاش خود را به کار گيرند، در غير اينصورت فصل بسيار بسيار سختي خواهيم داشت. »

مدافع سابق ليورپول و بايرن مونيخ افزود: « هر کاري که بتوانم براي خارج کردن تيم از اين وضعيت دشوار انجام خواهم داد. شکي در اين نيست.»