سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل معتقد است که ستاره جوان تيمش همسطح ستارگان معروف لاليگا است.کريستيانو رونالدو و اسکولاري از زماني که سرمربي برزيلي در تيم ملي پرتغال براي اولين بار به رونالدو ميدان داد با هم دوستان صميمي هستند. اسکولاري هرگز فرصت را براي تمجيد از بازيکن مادريد از دست نداد و اخيرا در مصاحبهاي بار ديگر ين موضوع را عنوان کرده است.

اسکولاري پس از اينکه به عنوان سرمربي برزيل انتخاب شد، رونالدو را بهترين بازيکن دنيا دانست و گفت: نيمار همسطح مسي و رونالدو است و به زودي آنها را پشت سر خواهد گذاشت.

دفاع جانانه وي از مهاجم رئال مادريد به هيچ وجه سرزنش ستاره آرژانتيني نيست. اسکولاري در همان کنفرانس خبري به کار بستن شيوه بازي بارسا در برزيل را به يک دليل بسيار ساده رد کرد و آن هم به اين دليل که مسي يا اينيستا را در اختيار ندارد.

وي اظهار داشت: اگر اينيستا، مسي و بازيکنان بارسا را داشته باشيم، ميتوانيم مثل آنها بازي کنيم اما بازيکنان برزيلي ويژگيهاي متفاوتي دارند. بايد به عنوان تيمي که فوتبال خوبي به نمايش ميگذارد بر اساس ويژگيهاي بازيکنان خودمان تيم خوبي تشکيل دهيم.

اسکولاري در خصوص وضعيت تيم ملي برزيل که به گفته رونالدو بدترين دوران خود را سپري ميکند، گفت: ممکن است بازيکناني داشته باشيم که هيچ تجربه جامجهاني نداشته باشند اما بازيکنان جوان زيادي داريم که ميخواهند به موفقيتهاي بيشتري برسند. چنين انگيزه بالايي ميتواند بر مشکل کمبود تجربه غلبه کند.

به نظر منم بهترینه