خبرگزاری پرسپولیس : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مانوئل ژوزه و اولیویرا با هم دوست هستند و همبازی بودند.

به دلیل همزمان شدن آغاز تمرین امروز پرسپولیس با کنفرانس خبری مربیان، تصمیم گرفته شد پدرو بارنی مربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز با حضور در کنفرانس خبری در محل سازمان لیگ به جای مانوئل ژوزه سرمربی تیم، پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.


تونی اولیرا هموطن پرتغالی پدرو با دیدن او به سراغش رفت و چند دقیقهای با او صحبت کرد. مترجم ژوزه در مورد علت غیبت او در نشست خبری گفت: پرسپولیس امروز تمرین داشت و به همین خاطر ژوزه نیامد و پدرو را به نشست فرستاد.


پدرو بارنی که به جای مانوئل ژوزه در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی شرکت کرده بود اظهار داشت: این اولین باری است که من به نشست خبری آمدهام. بازی سختی با تراکتورسازی در پیش داریم آنها تیم مدعی قهرمانی هستند،ما چند بازیکن محروم داریم با این حال به همه بازیکنانمان اعتماد داریم و با انگیزه زیادی به دیدار تراکتورسازی میرویم. میخواهیم پیروز شویم. از هواداران هم میخواهیم مثل همیشه پرسپولیس را حمایت کنند. پرسپولیس وقتی قدرتمند میشود که بازیکنان، مربیان و هواداران مثل یک خانواده باشند و هر چه جلوتر میرویم این خانواده قویتر و صمیمیتر میشود و میخواهد گلهای بیشتری به دست آورد.


وی در مورد علت غیبت ژوزه در نشست خبری و اینکه شایعه شده او با اولیویرا مثل کیروش مشکل دارد، گفت: چنین چیزی نیست مهمترین تمرین قبل از مسابقه تمرین روز قبل از بازی است و در آن بازی است که مربیان تعیین میکنند که روز بازی چه کاری باید انجام شود. رابطه مانوئل ژوزه و اولیویرا خیلی خوب است آن دو با هم دوست هستند و در بنفیکا با هم همبازی بودند. فردا هم خواهید دید آنها چه طور با هم رفتار میکنند.

وی در مورد محرومان پرسپولیس گفت: بنگر، هادی نوروزی و کریم انصاریفرد محروم هستند و امیدوارم تصمیمات داوری در بازی فردا به ضرر ما نباشد زیرا در بازی با ملوان نوروزی وقتی داشت جورابش را درست میکرد، کارت زرد گرفت. چون داور فکر کرد او قصد وقت کشی دارد. من نمیگویم داور به نفع تیم ما سوت بزند بلکه میگویم طوری قضاوت کند که به ضرر کسی نباشد و داور عدالت را رعایت کند زیرا در برخی بازیها تصمیمات داوری به ضرر ما تمام شده است.

پدرو در مورد اینکه چرا یک نیمه او لب خط میرود و یک نیمه یحیی گل محمدی تا دستورات تاکتیکی را به بازیکنان بدهد، گفت: ما همه با هم یک تیم هستیم و رابطه خیلی خوبی هم با یکدیگر داریم بسته به شرایط بازی گاهی اوقات ژوزه کنار خط میرود گاهی اوقات من و گاهی اوقات یحیی گل محمدی. یحیی چون فارسی صحبت میکند میتواند دستورات را روشنتر به بازیکنان بدهد. رابطه ما با بازیکنان خوب است و هر چه جلوتر میرویم به بازیکنان نزدیکتر میشویم.