سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: صحبتهايي که از فدراسيون ميشنويم عصاره فکري طرفداران استقلال است.


رسول خوروش در مورد تعويق 24 ساعته بازي استقلال و داماش گيلان عنوان کرد: ما شديدا به اين تصميمي که فدراسيون گرفته معترض هستيم. نمي دانيم سازمان ليگ اين قانون ها را از کجا مي آورد.

وي افزود: فصل گذشته در سردترين روز ايران درحالي که پروازمان از تهران به رشت لغو شده بود و هوا برفي و جاده لغزنده بود فدراسيون مجبورمان کرد با اتوبوس خود را به انزلي برسانيم. چطور سال گذشته قانون اين اجازه را به ما نداد تا با 24 ساعت تاخير مسابقه خود را برگزار کنيم؟

به گزارش فارس، سرپرست تيم سپاهان تاکيد کرد: ما با جان خود بازي کرديم و درحالي که اتوبوس در جاده سر مي خورد به سمت رشت رفتيم. مگر شب گذشته در جاده ها کولاک بود و يا راهداري اعلام کرد راه ها بسته است که استقلال با اتوبوس خود را به رشت نرساند. اين باشگاه يک شب تا صبح فرصت داشت تا به رشت برود. اگر بحث خطرناک بودن جاده است سال قبل براي ما جاده خطرناک نبود؟

خوروش ادامه داد: تصميمي که فدراسيون گرفته بر خلاف آيين نامه سازمان ليگ است. وقتي تيمي نمي تواند خود را به شهر مسابقه برساند بايد 3 بر صفر بازنده اعلام شود. راه براي استقلال باز بوده است. اين تصميم فدراسيون غير حرفه اي است و مي خواهند با چنين کارهايي تيم هاي تهراني را اول کنند.

سرپرست تيم سپاهان با اشاره به اينکه فرصت ارسال نامه اعتراضي به فدراسيون را نداشته اند، گفت: فدراسيون با اين تصميمي که گرفته تمرکز تيمي سپاهان را بهم زده است. از هيچي ناراحت نمي شويم جز بي عدالتي. بازيکنان مي گويند چطور سال قبل ما را مجبور کردند خود را به رشت برسانيم اما امسال استقلال را مجبور به اين کار نکردند. من از بهروان مصاحبه اي خواندم که گفته خستگي راه باعث شده تا تصميم بگيرند بازي با 24 ساعت تعويق برگزار شود و اگر اين صحبت از سوي بهروان حقيقت داشته باشد بايد بگويم که چنين صحبتي عصاره فکري طرفداران دو آتشه استقلال است و نبايد از زبان اهالي فدراسيون زده شود.

خورش در ادامه اين گفت و گو در مورد اينکه گفته مي شود باشگاه سپاهان در نامه رسمي به پرسپوليس خواهان جذب شهاب گردان شده، گفت: صحت ندارد. اگر کساني که اين خبر را منتشر کرده اند نامه اي از سپاهان دارند رو کنند.

وي در مورد وضعيت هادي تاميني و احمد جمشيديان نيز گفت: تکليف تاميني بعد از بازي امروز مشخص مي شود و جمشيديان هم در جلسه اي با رحيمي تصميم گرفت در سپاهان بماند.