رويانيان در واکنش به تعويق بازي داماش واستقلال
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: رويانيان در واکنش به تعويق بازي داماش واستقلال

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

رويانيان در واکنش به تعويق بازي داماش واستقلال

مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: وقتي ما ميخواستيم بازي هايمان عقب بيفتد گوش شنوايي نبود و اين مسائل مصداق کامل بيعدالتي است.

سايت باشگاه پرسپوليس نوشت: محمد رويانيان که هم اکنون در ايتاليا به سر مي برد، در پي تغيير چندباره محل بازي داماش، استقلال افزود: به خاطر دارم وقتي که قرار بود پرسپوليس در شهر رشت بازي کند، قبل از بازي دربي بود. همين مساله حساسيت آن بازي را به مراتب بيشتر از اين بازي ميکرد.

وي ادامه داد: با توجه به اينکه بازي در چمن مصنوعي برگزار ميشد، احتمال مصدوميت بازيکنان افزايش مي يافت، از اين رو براي ما بسيار عجيب بود که با وجود قرار داشتن ورزشگاه عضدي در داخل شهر و امنيت بيشتر ورزشگاه سردار جنگل باز هم سازمان ليگ و ديگر مقامات بر انجام بازي در زمين چمن مصنوعي اصرار داشتند.

مديرعامل پرسپوليس تاکيد کرد: در آن مقطع پيگيري و درخواست زيادي داشتيم اما نه تنها توجهي نشد بلکه مصوبات فراواني را عليه ما داشتند و ضمن به راه افتادن هجمه عليه باشگاه پرسپوليس، متهم به حاشيه سازي شديم ولي حالا شاهديم که ناگهان تصميم ميگيرند بازي استقلال با داماش نه در عضدي، بلکه در چمن طبيعي سردار جنگل برگزار شود.

وي افزود: در نهايت قرار شد بازي در ورزشگاه عضدي انجام شود که اين به دليل اعتراضات و فشارهاي گسترده ساير باشگاهها و رسانهها بود. اگر چنين نبود بازي در همان ورزشگاه سردار جنگل برگزار ميشد. البته ما به اين مساله کاري نداريم که استقلال کجا بازي خواهد کرد. مساله اين است که چرا وقتي پاي پرسپوليس در ميان بود، هيچ توجه و گوش شنوايي وجود نداشت؟

رويانيان ادامه داد: چنين اقدامات متناقضي، چه معنايي دارد؟ آيا اين به معناي يک بام و دو هوا نيست؟ به نظر من فوتبال ما به خاطر همين تصميمهاي متناقض، سليقهاي و غيرحرفهاي است که پيشرفت نميکند. آنچه روي ميدهد مصداق کامل ناعدالتي و حق را ناحق کردن است.

مدير عامل پرسپوليس در ادامه با اشاره به تعويق بازي داماش - استقلال و عدم توجه به دستور مسوولان سازمان ليگ تصريح کرد: من کاري به مسائل استقلال ندارم. حرف من درباره پرسپوليس است. اينکه چرا با پرسپوليس هم برخورد مشابهي صورت نميگيرد. به عنوان مدير عامل پرسپوليس ناچار به دفاع از حق پرسپوليس و هواداران هستم. اگر پاي تيم ديگري هم در ميان بود، باز هم اين حرفها را ميزدم.

وي اظهار داشت: خوب به ياد دارم در زماني که اجلاس سران عدم تعهد در تهران برپا بود و ما براي سفر به اهواز، مشکل پرواز داشتيم به سازمان ليگ گفتيم امکان تهيه بليت نيست و خواستيم بازي را دو، سه روز عقب بيندازند ولي مسوولان محترم سازمان ليگ در مصاحبههاي خود گفتند؛ تيم پرسپوليس با قطار يا اتوبوس به اهواز برود، حال فاصله تهران تا اهواز کجا و فاصله تهران تا رشت کجا؟ در اين بخش هم دوباره تصميم متناقض گرفته شد و بازي استقلال عقب افتاد تا شرايط سفرشان فراهم شود. اين اتفاقات در شرايطي روي ميدهد که ما اتفاقات سال گذشته مبني بر تغيير ناگهاني زمان دربي جام حذفي را از ياد نبردهايم. اينکه چگونه به ناگاه تاريخ بازي عوض شد تا پرسپوليس با خيل مصدومان و محرومان راهي آن مسابقه شود.

رويانيان در پايان افزود: حرف براي گفتن بسيار است و آنها را در جاي خود مطرح ميکنم چون به منافع خودم فکر نميکنم و موظف به دفاع از حق پرسپوليس هستم و آنچه که براي همه ملموس است را بيان خواهم کرد.

[IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از EHSAN1989 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (3rd December 2012), SaRiNa-10 (3rd December 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    سردار بخدا فایده ای نداره فدراسیون یعنی استفراق....

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
    نام واقعی
    ѕαrιɴα
    استاتوس
    من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
    شغل و حرفه