لیگ قهرمانان اروپا
دیبوئر: محکوم به شکست رئال هستیم

خبرگزاری فارس: سرمربی آژاکس آمستردام معتقد است که مردانش به دنبال پیروزی در سانتیاگوبرنابئو هستند تا نتایج دیدار دیگر گروه تأثیری بر کار آنها نداشته باشد.به گزارش خبرگزاری فارس، فرانک دیبوئر تیمش را در بازی امشب مقابل رئال مادرید در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا محکوم به پیروزی دانست.

نماینده آمستردام در مکان سوم جدول گروه خود قرار دارد و نمیتواند به رده دوم صعود کند؛ اما یک پیروزی میتواند بلیت حضور در لیگ اروپا را برای آنها به ارمغان آورد. این در حالی است که منچسترسیتی در حال حاضر در قعر جدول گروه مرگ قرار دارد.
فرانک دی بوئر اعلام کرد که تیمش در آستانه بازی امشب ناامید نشده است و اضافه کرد: مهمترین مسئله برای من این است که عملکرد خوبی از آژاکس ببینیم. محکوم به برد هستیم تا نتیجه بازی در دوتموند تأثیری روی وضعیت ما نگذارد.
قوهای سپید هماکنون به مرحله بعدی لیگ قهرمانان راه یافتهاند و ژوزه مورینیو در این بازی به برخی از بازیکنانش استراحت خواهد داد؛ اما دی بوئر معتقد است که این مسئله تفاوتی در کار تیمش ایجاد نخواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: وقتی ببینید چه بازیکنانی در ترکیب اصلی تیم حضور دارند، نمیتوانید بگویید که رئال تضعیف شده است؛ اما امیدوارم که پیروزی پایان هفته مقابل PSV به ما اعتماد به نفس لازم را داده باشد.