نامزدهای جایزه پوشکاش معرفی شدند

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) سه نامزد نهایی جایزه پوشکاش را برای زننده زیباترین گل سال 2012 معرفی کرد.

به گزارش سایت این فدارسیون، این سه بازیکن ˈرامادل فالکائوˈ مهاجم اتلتیکو مادرید،ˈنیمارˈ مهاجم سانتوسˈ و ˈمیروسلاو استاچˈ بازیکن فنرباغچه هستند.

فالکائو در مسابقات فصل جاری گل های بسیاری زده است اما علت انتخاب او گلی است که در ماه مه در یک بازی دوستانه باشگاهی با یک حرکت آکروباتیک برابر امریکا دی کالی به ثمر رساند.

نیمار نیزکه سال گذشته این جایزه را به خود اختصاص داد، پس از گل تماشایی که در بازی مقابل اینترناسیونال در ماه مارس زد، انتخاب شده است. او برای به ثمر رساندن این گل طول زمین را دوید و بعد از عبور از تعداد زیادی از بازیکنان حریف توپ را وارد دروازه تیم مقابل کرد.

استاچ هم به دلیل گلی که هشت ماه پیش از فاصله 20 یاردی در بازی برابر گنسلربیرلیگی زد، انتخاب شده است.

جایزه زیباترین گل سال به نام ˈفرانس پوشکاشˈ مهاجم اسطوره ای فوتبال مجارستان نامگذاری شده است و اولین بار در سال 2009 به ˈکریستیانو رونالدوˈ به خاطر گلی که برای منچستریونایتد برابر پورتو به ثمر رساند، اهدا شد.

سه نامزد نهايي جايزه پوشکاش براي زيباترين گل جهانفدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) سه نامزد نهايي جايزه پوشکاش را براي زننده زيباترين گل سال 2012 معرفي کرد.
اين سه بازيکن رامادل فالکائو مهاجم اتلتيکو مادريد،نيمار مهاجم سانتوس و ميروسلاو استاچ بازيکن فنرباغچه هستند.
فالکائو در مسابقات فصل جاري گل هاي بسياري زده است اما علت انتخاب او گلي است که در ماه مه در يک بازي دوستانه باشگاهي با يک حرکت آکروباتيک برابر امريکا دي کالي به ثمر رساند.
نيمار نيزکه سال گذشته اين جايزه را به خود اختصاص داد، پس از گل تماشايي که در بازي مقابل اينترناسيونال در ماه مارس زد، انتخاب شده است. او براي به ثمر رساندن اين گل طول زمين را دويد و بعد از عبور از تعداد زيادي از بازيکنان حريف توپ را وارد دروازه تيم مقابل کرد.
استاچ هم به دليل گلي که هشت ماه پيش از فاصله 20 ياردي در بازي برابر گنسلربيرليگي زد، انتخاب شده است.
جايزه زيباترين گل سال به نام فرانس پوشکاش مهاجم اسطوره اي فوتبال مجارستان نامگذاري شده است و اولين بار در سال 2009 به کريستيانو رونالدو به خاطر گلي که براي منچستريونايتد برابر پورتو به ثمر رساند، اهدا شد.دانلود با لینک مستقیممم 16مگ