به ژوزه به اندازه کافي زمان داده شده است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: به ژوزه به اندازه کافي زمان داده شده است

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

به ژوزه به اندازه کافي زمان داده شده است

مديرعامل سابق راهآهن گفت: در پرسپوليس به ژوزه به اندازه کافي زمان داده شده است.

محمدحسن انصاريفرد در گفتوگو با خبرنگار فارس گفت: مدت هاست مصاحبه نکردهام و تمايلي به حرف زدن نداشتم. چه آن زمان که فوتبالم در پرسپوليس به پايان رسيد و چه بعد از آن که مدير شدم و مديريتم در اين تيم پايان يافت هيچگاه در مورد پرسپوليس اظهارنظري نکردم چرا که دوست داشتم هميشه اين تيم در آرامش قرار داشته باشد.

وي در مورد رفتن ژوزه به مرخصي و اينکه احتمال برکناري او زياد است خاطرنشان کرد: به هر حال يک نيمفصل و حدود 17 هفته به ژوزه زمان داديم که فکر ميکنم کافي باشد. تيم پرسپوليس هماکنون در رده دوازدهم قرار دارد و از اين بدتر نميتواند باشد. پرسپوليسي که هميشه مدعي بوده و در کورس قهرماني قرار داشته اصلا خوب نيست چنين جايگاهي داشته باشد. علاوه بر اين مشاهده ميکنيم بازيکنان و کادر فني رابطه خوبي با يکديگر ندارند و اگر کار به اين شکل ادامه يابد شرايط بهتر که نميشود هيچ بدتر هم خواهد شد.

انصاريفرد يادآور شد: ژوزه از ابتداي فصل تا به امروز همواره در مصاحبههايش به اين نکته تأکيد و اصرار ميکند که او تيم را نبسته و به نوعي به نظر ميرسد ميخواهد بهانهجويي کند. وقتي او قصد داشت اين مسئوليت را برعهده بگيرد ميدانست که تيم را خودش نبسته است. مديريت پرسپوليس بهترينهاي ايران را جذب کرد، هفت بازيکن ملي پوش به پرسپوليس اضافه شدند و ساير نفراتي نيز که خريداري شدند افرادي بودند که سابقه زيادي در فوتبال ايران داشتند. او ميتوانست با بيان اينکه من بهترين نفرات ايران را دارم در بازيکنان اعتماد به نفس ايجاد کند تا آنها تلاش بيشتري را انجام دهند اما حرفهايي که زد باعث ايجاد فاصله بين خودش و بازيکنان شد و اعتماد به نفس را در آنها کاهش داد.

وي تأکيد کرد: متأسفانه بارها اين بهانهجويي از سوي سرمربي پرسپوليس اعلام شد. من سابقه کار با مصطفي دنيزلي را دارم وقتي به او اصرار ميکرديم بازيکن جديدي را جذب کنيم دنيزلي ميگفت من اگر مربي باشم تيم را با همين نفرات درست ميکنم و دوست ندارم هزينهاي تازه به باشگاه تحميل کنم. شما ديديد همين اتفاق افتاد و در نيمفصل دوم پرسپوليس اوج گرفت و توانست فاصلهاش را با تيمهاي بالاي جدول کاهش و حتي شانس قهرماني داشته باشد. در نهايت هم تيم در رتبه سوم جدول جاي گرفت اما ژوزه مدام تکرار ميکرد که تيم را او نبسته است.

مديرعامل سابق پرسپوليس اظهار داشت: فکر ميکنم زمان تصميمگيري فرار رسيده است. هواداران ناراحت هستند اما از آنها خواهش ميکنم آرامش خود را حفظ کنند. هواداران نقش مهمي را ايفاء ميکنند و حمايت آنها در اين مقطع بسيار تأثيرگذار است. بازيکنان نيز بايد تلاششان را بيشتر کنند تا پرسپوليس هرچه زودتر به شرايط خوب خود باز گردد.

وي در مورد احتمال سپرده شدن هدايت پرسپوليس به يحيي گلمحمدي گفت: يحيي گلمحمدي يکي از بازيکنان سابق پرسپوليس است که شخصيت انساني بسيار خوب و قابل احترامي دارد. او فرد با شخصيتي است و همين مسئله باعث ميشود بازيکنان به او احترام بگذارند، در راهآهن سابقه همکاري با گل محمدي را داشتم و به خوبي از خصوصيات شخصيتي و اخلاقي او آگاه هستم. در صبا ديديم با وجودي که بازيکنان شاخصي در تيم او حضور نداشتند توانست نتايج بسيار خوبي کسب کند البته اگر قرار است او به عنوان سرمربي انتخاب شود همانطور که آقاي رويانيان به استيلي، ژوزه و دنيزلي يک نيمفصل فرصت داد بايد همين زمان را در اختيار گلمحمدي بگذارد و در اين مدت از او حمايت کند.

انصاريفرد تصريح کرد: مديريت اگر پشت سرمربي باشد تيم شرايط خوبي پيدا ميکند و ميتواند بهتر نتيجه بگيرد اما اگر پشت مربي خالي شود اين اتفاق نتيجه معکوس خواهد داد. مديريت پرسپوليس قطعاً اصول حرفهاي را رعايت ميکند و اگر قرار باشد گلمحمدي به عنوان سرمربي انتخاب شود به او اختيار تام ميدهند و دستيار و ساير عوامل را تحميل نميکند. در اين زمان هواداران نيز بايد از کادر فني حمايت کنند تا پرسپوليس بتواند به روزهاي اوج خودش بازگردد.

[IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از EHSAN1989 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (8th December 2012), FaRsHaD_8 (8th December 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    خیلی زیاد از حد فرصت دادن بهش.....

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    آقای سرمربی لطفا بزن به چاک
    ...

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    جون من برو وگرنه یه باند تشکیل میدیم میکشیمتا!!!ازماگفتن..
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...