سرپرست تيم فوتبال فولاد خوستان در مورد جذب احمد جمشيديان گفت: منتظر جواب باشگاه سپاهان هستيم.


حسين ابنقاسم در مورد وضعيت تيم فولاد خوزستان گفت: تمرينات تيم ما از روز گذشته آغاز شد، بازيکنان امروز دو جلسه تمرين ميکنند و سپس روز 21 آذر براي انجام بازي در جام حذفي مقابل سپاهان به اصفهان سفر ميکنيم.

وي در مورد اينکه در کدام پست ها قصد تقويت تيمشان را دارند يادآور شد: امروز در باشگاه جلسهاي داشتيم و با مربيان تيم در اين ارتباط صحبت کرديم. در پست دفاع وسط، هافبک نفوذي و مهاجم نياز به تقويت و جذب نفرات جديد داريم و نسبت به اين کار اقدام خواهيم کرد.

سرپرست تيم فولاد خوزستان در مورد درخواست جذب مهدي سيدصالحي و احمد جمشيديان عنوان کرد: دو نامه درخواست براي جذب مهدي سيدصالحي و احمد جمشيديان به باشگاه تراکتوسازي و سپاهان ارسال کرديم. باشگاه تراکتورسازي مبني بر جذب سيدصالحي درخواست منفي داد اما منتظر جواب باشگاه سپاهان براي انتقال احمد جمشيديان هستيم تا ببينيم در آينده چه پيش ميآيد.

وي افزود: اگر بازيکن ايراني نتوانستيم به توافق برسيم بازيکنان خارجي جذب خواهيم کرد. سي دي چند بازيکن خارجي را در اختيار سرمربي تيممان قرار داديم، نفراتي که مورد رضايت فرکي قرار بگيرند رايزني مي کنيم تا با حضور در تمرينات از نزديک کارشان را مشاهده کنيم.