پيرواني:اينبار اينکشک به دهانهمه مزهميکند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پيرواني:اينبار اينکشک به دهانهمه مزهميکند

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پيرواني:اينبار اينکشک به دهانهمه مزهميکند

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: اين بار اين کشک به دهان همه مزه ميکند.

در پايان جلسه کميته فني افشين پيرواني گفت: در 48 ساعت آينده رويانيان در مورد ژوزه تصميم گيري ميکند. ژوزه قرار بود امروز در جلسه حاضر شود اما وقتي که نيامد باعث شد کارها خوب پيش نرود. او در پرسپوليس کارنامه خوبي نداشته و نتوانسته نمره قبولي کسب کند.

وي در پاسخ به اين سؤال که پرسپوليس قصد دارد ژوزه را مجبور به استعفا کند چرا که در صورت اخراج بايد چندين ميليارد بابت قرارداد به او بدهند اظهار داشت: اجازه بدهيد همه چيز طي 48 ساعت آينده مشخص ميشود اين فکر را بايد اول فصل ميکردند. باشگاههاي ما چندين سال است که چنين هزينههاي را متقبل ميشوند به خاطر جو روي سکوها تصميم بر اين شد که مربي خارجي بياوريم، همه موافق حضور مربي خارجي بودند و نگاه نکنيد که الان عدهاي ميگويند ما از اول موافق مربي ايراني بوديم.

پيرواني در مورد اينکه آيا موافق حضور گل محمدي است و به نظر ميرسيد در جلسه او از اين اتفاق ناراحت بوده است عنوان کرد: فکر ميکنم شما چهره شناس خوبي هستيد از کجا فهميدي که من ناراحت هستم؟ برويد متن صورتجلسه را ببينيد، من نوشتم و امضا کردم که در اين مقطع گل محمدي بهترين فردي است که ميتواند به پرسپوليس کمک کند. الان به نظر ميرسد شما هم ناراحت هستيد در مجموع اين تصميمي بود که گرفته شد و به نفع باشگاه است. ژوزه کارنامه خوبي از خودش نتوانست ارائه کند.

وي در مورد حضور علي پروين گفت: علي آقا از زحمتکشان فوتبال ايران است، ايشان به عنوان مدير فني و گل محمدي به عنوان سرمربي کار را در دست ميگيرد. پروين مدير فني است که اين بار اين کشک به دهان همه مزه خواهد کرد.

پيرواني در مورد عملکرد بازيکنان يادآور شد: بازيکنان هم بايد عملکرد بهتري ارائه کنند وقتي پرسپوليس در اين چند سال نتيجه نگرفته نميشود گفت تمام اعضا کادر فني ضعيف بودهاند بازيکنان بايد تلاش و زحمت بيشتري از خودشان نشان دهند. بايد بدانند لباس چه تيمي را بر تن ميکنند اين همه بازيکن ملي پوش در تيم حضور دارند آيا اين جايگاه مناسب است؟ من امروز براي اولين بار در باشگاه پرسپوليس ناهار خوردم و قبل از اين حتي چاي تلخ باشگاه را نخوردهام. ژوزه هم براي تيم زحمت کشيده و طي 48 ساعت آينده همه چيز مشخص ميشود.

وي در مورد درگيري تيم آهن بافق در بازي روز گذشته در ليگ دسته اول گفت: از دقيقه يک عليه داور شعار دادند و اين باعث شد که داور با ترس کارش را ادامه دهد ما در رختکن که قرار گرفته بوديم بعد از چندين دقيقه براي جوي که وجود داشت نميتوانستيم از آنجا خارج شويم. داور به ضرر ما پنالتي گرفت اگر تصميمش درست بود چرا دروازه بان تيم ما را اخراج نکرد و اگر شهامت دارد چرا پنالتي صد در صد را براي ما نگرفت؟ ديروز هم بعد از بازي همه را از زير تيغ گذراندم و در مصاحبهاي خيلي از حرفها را بيان کردم.

پيرواني در مورد اينکه آيا اين شعارها به صورت خود جوش عليه داور سر داده شد گفت: به هر حال شما در فوتبال هستيد و ميدانيد وقتي دو نفر در استاديوم فحش ميدهند عدهاي ديگر هم آنها را همراهي ميکنند و اين اتفاق ميافتد.

[IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

2. کاربر مقابل از EHSAN1989 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (10th December 2012)