خبرگزاری ایرنا در استانبول در مصاحبه کوتاهی با دنیزلی در این باره باوی به گفت و گو نشسته که او جواب واضحی در این باره نداده است.
دنیزلی در باره بازگشتش به تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهارداشت : تاکنون به من پیشنهادی برای هدایت تیم پرسپولیس نشده ولی پرسپولیس خانه من است و من این تیم را دوست دارم .
دنیزلی در پاسخ به این سووال که اگر از سوی مسوولان باشگاه پرسپولیس به شما بار دیگر پیشنهاد مربیگری در این تیم داده شود به تهران باز خواهید گشت ، گفت : من هیچ موقع به پیشنهاد مسوولان باشگاه پرسپولیس با نگاه منفی ننگریسته ام چرا که تیم پرسپولیس یک باشگاه بزرگ است ، اگر شرایط تغییر کند و پیشنهادی از سوی این باشگاه صورت گیرد در باره آن فکر می کنم .

این مربی ترکیه ای با اشاره به اینکه پس از رفتنش از تهران همواره نتایج کسب شده از سوی تیم پرسپولیس را در رقابتهای فوتبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران پی گرفته است ، افزود : من نتایج تیم پرسپولیس را دنبال می کنم و به بازیکنان این تیم می گویم که از یکی ، دو شکست در لیگ متاثر نشوند و برای موفقیت این تیم تلاش بیشتری انجام دهند.
در هرصورت همان طور که می بیند آقا مصطفی در همان موضعی است که قبلا هم بود. اگر این سئوال که آیا اساسا او گزینه خوبی برای پرسپولیس هست مطرح نباشد ، نکته مهم درباره عدم تمایل مدیران پرسپولیس در استخدام اوست. با این وصف بعید است که او را دوباره روی نیمکت پرسپولیس ببینیم