در پایان جلسه کمیته فنی افشین پیروانی گفت: در ۴۸ ساعت آینده رویانیان در مورد ژوزه تصمیم گیری میکند. ژوزه قرار بود امروز در جلسه حاضر شود اما وقتی که نیامد باعث شد کارها خوب پیش نرود. او در پرسپولیس کارنامه خوبی نداشته و نتوانسته نمره قبولی کسب کند.

وی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس قصد دارد ژوزه را مجبور به استعفا کند چرا که در صورت اخراج باید چندین میلیارد بابت قرارداد به او بدهند اظهار داشت: اجازه بدهید همه چیز طی ۴۸ ساعت آینده مشخص میشود این فکر را باید اول فصل میکردند. باشگاههای ما چندین سال است که چنین هزینههای را متقبل میشوند به خاطر جو روی سکوها تصمیم بر این شد که مربی خارجی بیاوریم، همه موافق حضور مربی خارجی بودند و نگاه نکنید که الان عدهای میگویند ما از اول موافق مربی ایرانی بودیم.
پیروانی در مورد اینکه آیا موافق حضور گل محمدی است و به نظر میرسید در جلسه او از این اتفاق ناراحت بوده است عنوان کرد: فکر میکنم شما چهره شناس خوبی هستید از کجا فهمیدی که من ناراحت هستم؟ بروید متن صورتجلسه را ببینید، من نوشتم و امضا کردم که در این مقطع گل محمدی بهترین فردی است که میتواند به پرسپولیس کمک کند. الان به نظر میرسد شما هم ناراحت هستید در مجموع این تصمیمی بود که گرفته شد و به نفع باشگاه است. ژوزه کارنامه خوبی از خودش نتوانست ارائه کند.
وی در مورد حضور علی پروین گفت: علی آقا از زحمتکشان فوتبال ایران است، ایشان به عنوان مدیر فنی و گل محمدی به عنوان سرمربی کار را در دست میگیرد. پروین مدیر فنی است که این بار این کشک به دهان همه مزه خواهد کرد.
پیروانی در مورد عملکرد بازیکنان یادآور شد: بازیکنان هم باید عملکرد بهتری ارائه کنند وقتی پرسپولیس در این چند سال نتیجه نگرفته نمیشود گفت تمام اعضا کادر فنی ضعیف بودهاند بازیکنان باید تلاش و زحمت بیشتری از خودشان نشان دهند. باید بدانند لباس چه تیمی را بر تن میکنند این همه بازیکن ملی پوش در تیم حضور دارند آیا این جایگاه مناسب است؟ من امروز برای اولین بار در باشگاه پرسپولیس ناهار خوردم و قبل از این حتی چای تلخ باشگاه را نخوردهام. ژوزه هم برای تیم زحمت کشیده و طی ۴۸ ساعت آینده همه چیز مشخص میشود.
وی در مورد درگیری تیم آهن بافق در بازی روز گذشته در لیگ دسته اول گفت: از دقیقه یک علیه داور شعار دادند و این باعث شد که داور با ترس کارش را ادامه دهد ما در رختکن که قرار گرفته بودیم بعد از چندین دقیقه برای جوی که وجود داشت نمیتوانستیم از آنجا خارج شویم. داور به ضرر ما پنالتی گرفت اگر تصمیمش درست بود چرا دروازه بان تیم ما را اخراج نکرد و اگر شهامت دارد چرا پنالتی صد در صد را برای ما نگرفت؟ دیروز هم بعد از بازی همه را از زیر تیغ گذراندم و در مصاحبهای خیلی از حرفها را بیان کردم.
پیروانی در مورد اینکه آیا این شعارها به صورت خود جوش علیه داور سر داده شد گفت: به هر حال شما در فوتبال هستید و میدانید وقتی دو نفر در استادیوم فحش میدهند عدهای دیگر هم آنها را همراهی میکنند و این اتفاق میافتد.