حسین قدوسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد صحبتهای برادر آندرانیک تیموریان مبنی بر اینکه گفته بود داماد محمد رویانیان با او تماس گرفته و برای پیوستن به پرسپولیس پیشنهاد 3 میلیون دلاری ارائه داده است، گفت: اینکه فردی با عنوان داماد رویانیان و با برادر آندرانیک تیموریان تماس می گیرد و پیشنهاد 3 میلیون دلاری میدهد دلیل بر اینکه این موضوع واقعیت دارد نیست.


وی افزود: برادر تیموریان این مسئله را رسانهای کرده و می گوید باشگاه پرسپولیس بررسی کند و ببینید چه کسی چنین تماسی را گرفته اما بهتر بود قبل از اینکه او این موضوع را در رسانهها مطرح کند ابتدا باشگاه پرسپولیس را در جریان میگذاشت.


قدوسی تأکید کرد: البته ما از این مسئله استقبال میکنیم و اگر برادر تیموریان شمارهای دارد در اختیار باشگاه بگذارد تا با پیگیری بفهیم چه کسی چنین کاری را انجام میدهد. فردی که دست به چنین عملی زده به اعتبار باشگاه، آقای رویانیان و داماد او لطمه می زند.


مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطر نشان کرد: طبیعی است در شرایطی که پیشنهاد 3 میلیونی دلاری که به نرخ روز می شود حدود 6 میلیارد تومان باشگاه پرسپولیس در این مقطع چنین هزینهای را برای جذب یک بازیکن نکند و معلوم است این خبر از پایه نمی تواند درست باشد. به هر حال افرادی در جامعه هستند که بخواهند با اعتبار رویانیان و باشگاه بازی کنند. مطمئنا ما از اینکه شماره این فرد در اختیارمان قرار بگیرد تا این موضوع را رسیدگی کنیم استقبال خواهیم کرد.


وی در مورد وضعیت عادل کلاهکج یادآور شد: هنوز عادل کلاهکج قراردادی با پرسپولیس به امضاء نرسانده. او در تمرینات پرسپولیس حضور دارد اما هنوز قرارداد نبسته است.