یحیی الان سرمربی ما نیست بلکه گزینهای است که اگر ژوزه نباشد سرمربی میشود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از حضور در نشست هیات مدیره این باشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسهی فوقالعاده امروز هیات مدیره برای بررسی وضعیت کنونی باشگاه است باید همفکری کنیم و بهترین تصمیم را در این شرایط بگیریم. وی ادامه داد: من جلسه خوبی با ژوزه داشتم و او واقعاً من را تحت تاثیر خود قرار داد و برخورد انسانی با من داشت. ژوزه به من گفت من میخواستم پرسپولیس آخرین تجربه مربیگری من باشد و بتوانم با نتایجی خوب مربیگری را کنار بگذارم. او به من گفت در این مدت سعی کردم به شما فشار نیاید و همه چیز علیه من تمام شود امیدوار بودم تیم خودش را بالا بکشد.

رویانیان در ادامه گفت: برخورد ژوزه خیلی خوب بود و من به او گفتم که در این مدت هیچ خبرنگاری علیه شما چیزی ننوشته و اگر چیزی نوشتهاند فقط درباره این بوده که شما در پرسپولیس میمانید یا نه. وی درباره آینده نیمکت پرسپولیس گفت: طبیعی است که ژوزه هم برای ادامه کار دچار مشکل باشد. او انسان بزرگی است. ما تصمیم گرفتیم که برای ریز موضوعات یک جلسهی دیگر بگذاریم و با هم توافق کنیم. او ما را به خانه خودش دعوت کرد.
رویانیان در پاسخ به این سوال که شانس ماندن ژوزه در پرسپولیس چقدر است گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. من شخصیت ژوزه را دوست دارم. به نظر من او از نظر فنی هم یک مربی بزرگ است اما به دلایلی در ایران موفق نبود. شانسش برای ماندن کم است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نشست خود با گلمحمدی هم گفت: سال گذشته با هم صحبت کردیم یحیی الان سرمربی ما نیست بلکه گزینهای است که اگر ژوزه نباشد سرمربی میشود. البته گزینه برتر ماست. ما روی یکی دو نفر دیگر هم که مربیهای معتبر و محترم داخلی هستند فکر کردهایم اما شانس گلمحمدی بیشتر است.
محمد رویانیان با اشاره به اینکه صحبتی برای سرمربیگری کریم باقری و حمید استیلی نشده درباره نقش پروین در تیم گفت: پروین مثل بکن باوئر ایران است. او باید آن بالا بنشیند و کلاس خود را حفظ کند و نظارت کند. احترام او هم باید حفظ شود.
وی در پاسخ به این سوال که خوردبین در اظهاراتی گفته بود قرارداد ژوزه با پرسپولیس 8 میلیارد تومان است و همچنین علیپور هم از پیگیری این موضوع خبر داده بود، گفت: خوردبین و علیپور اطلاعات ندارند. فردی که اطلاعات ندارد اصلا نباید حرف بزند. من با خوردبین صحبت کردم و او تکذیب کرد که چنین حرفهایی زده باشد. اصلا مگر با عقل و منطق جور درمیآید که فردی که در این مملکت پلیس بوده و زحمت کشیده اینقدر بیمنطق کار کند و 8 میلیارد تومان به یک مربی بدهد؟ ما که نرفتیم ژوزه مورینیو را بیاوریم ما مانوئل ژوزه را آوردیم و به هر کسی هم در حد خودش پول میدهیم. وی افزود: حتی با تغییر قیمت دلار هم قرارداد ژوزه اینقدر نمیشود. مثلا زمانی که من او را آوردم دلار 1500 تومان بود و حالا شده 3000 تومان اگر قرارداد ما یک میلیون دلار بود باز هم 8 میلیارد نمیشد. بالاخره ما هم دبه داریم و در ایران این دبهها را ساختهاند. ما از آن رسانهای که این ادعا را مطرح کرده انتقاد داریم. باید حرف خود را اثبات کنند. کدام آدم عاقلی 8 میلیارد به یک مربی میدهد. 8 میلیارد بیشتر از نصف هزینههای باشگاه است.