رويانيان: ژوزه از کيروش بزرگتر است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: رويانيان: ژوزه از کيروش بزرگتر است

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

رويانيان: ژوزه از کيروش بزرگتر است

محمد رويانيان قصد دارد آنقدر ماجراي توافق با ژوزه را طولاني کند که خودش خسته شود!

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره آخرين شرايط توافق با مانول ژوزه اظهار کرد: من در نيم فصل اول تا جايي که ميتوانستهام از ژوزه حمايت کردهام حتي بعد از اينکه کريمي را کنار گذاشت باز هم از او حمايت کردم اما نتايج ما بد بود و هواداران نظرشان اين بود که مربي عوض شود. از طرفي پيشکسوتان هم گفته بودند در پايان نيمفصل براي مربي تعيين تکليف شود.

وي افزود: ما اميدوار بوديم در نيم فصل اول رتبه تيم تک رقمي شود اما اينطور نشد و حق ما بود که از ژوزه بازخواست کنيم. او بعد از بازي با تراکتورسازي به پرتغال رفت اما من پيغام داده بودم که در ايران بماند تا از ايتاليا برگردم و بر سر مسائل تيم با هم صحبت کنيم. او بد موقعي به پرتغال رفت. هم رفتنش به پرتغال خوب نبود و هم نيامدنش به کميته فني. انتظار داشتيم که او در کميته فني حاضر شود و ما با او شرط بگذاريم بايد در ادامه فصل اين کارها را انجام دهيم اما او نيامد.

رويانيان با اشاره به اينکه من ژوزه را بزرگتر از کيروش ميدانم، گفت: با اين حال در جلسهي که با ژوزه داشتم بيشتر از قبل به شخصيت بزرگ او پي بردم. او مربي است که هميشه قهرمان بوده اما به دلايلي در پرسپوليس موفق نبود به هر حال هر انسان بزرگي ممکن است يک جايي شکست بخورد. ژوزه هم بايد قبول کند که موفق نبوده است. البته من با او برخوردهاي زيادي داشتم، ژوزه انسان بزرگي است و من او را از جهات مختلف بزرگتر از کيروش مي دانم.

وي افزود: ژوزه که در جلسهاي که داشتيم به من گفت من متاسفم که در اين مدت هم من ضربه خوردم و هم شما چرا که قصد داشتم پرسپوليس آخرين تجربه مربيگري من باشد و ميخواستم با قهرماني کارم را تمام کنم. به من گفت من اهل دعوا نيستم و به سن و شخصيت من هم نميخورد که دعوا راه بياندازم ما توافق ميکنيم.

رويانيان گفت: حتي من به ژوزه گفتم که حتي اگر ميخواهيد به پرسپوليس برگرديد من شرايطي دارم که او گفت فکر ميکنم بازگشت من براي بازيکنان کسلکننده است و من براي خودم هم سخت است که برگردم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در ادامه با اشاره به تلاش خود براي عملي کردن خواستههاي هواداران گفت: زماني که به پرسيوليس آمدم مربي تيم استيلي بود البته مي خواهم به اين موضوع اشاره کنم که استيلي بدون اينکه حتي يک ريال پول از باشگاه بگيرد رييس آکادمي باشگاه شده و بزودي آکادمي ملي پرسپوليس هم افتتاح ميشود. هواداران استيلي را تحمل نکردند و من دنيزلي را آوردم که محبوب اکثر هواداران بود. بعد از آن ژوزه را آوردم که از دنيزلي مربي بزرگتري است، اما من به اين موضوع رسيدهام که در پرسپوليس مربي، بازيکن و مديرعامل تاثير صد در صد ندارند اينجا خيلي حاشيه وجود دارد من در عمرم نديده بودم که يک سازمان و تشکيلاتي اينقدر پيچيدگي داشته باشد. جرياناتي وجود دارد که نميخواهند پرسپوليس موفق شود آنها را ميشناسم اما اسمشان را نميبرم علاج اين موضوع اين نيست که اسم اين جريانات را به مردم بگويم.

وي افزود: نميدانم چرا عدهاي هميشه براي تيم ما حاشيه درست ميکنند بعضي از آنها در بازيکنان نفوذ پيدا ميکنند بعضي از هم بيرون باشگاه فشار ميآورند متاسفم که يک روزنامه مينويسد رويانيان ميخواهد در انتخابات شرکت کند.اصلا من عددي نيستم چرا گناه ميکنيد من را به سياست چه کار، من فقط يک سربازم و براي خودم هيچ چيز نميخواهم.

رويانيان در ادامه گفت: در اين يکسالي که در پرسپوليس هستم حداقل 12 بار دلم شکست يعني هر ماه يکبار. اما فوتبال ما نميخواهد درست شود منافع برخي افراد اقتضا ميکند نگذارند فوتبال درست شود من از آبرو و سلامتيام هزينه ميکنم تا گوشهاي از اين خرابيها را نشان بدهم و به آنها برخورد کنم آيا واقعا پرسپوليس با بهترين بازيکنان و بهترين مربي نبايد نتيجه بگيرد؟ اين هزينهاي است که من ميدهم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه براي ساختن تيمهاي پايه کارهاي خوبي انجام دادهايم گفت: پرسپوليس 50 سال سابقه دارد اما زماني که من آمدم هيچ تيم پايهاي نداشت و از اين نظر زير صفر بود.پرسپوليس مولد نيست و بازيکن توليد نميکند در حالي که بايد هم به باشگاههاي داخلي کشور هم به باشگاههاي خارجي بازيکن بدهند اشکال من اين است که نيامدن مثل بقيه مديران بگويم بيخيال اين کارها. تيم را درست کنم و يک جام بگيريم بروم انصافاً تا الان اينطور فکر نکردهام و صراحتا به هواداران ميگويم که به دنبال جام نيستم.

وي گفت: مشکل بزرگ پرسپوليس اين بود که فاقد يک برنامه و راهبرد براي آينده خود بود. من يک تيم بيمار را تحويل گرفتم نه يک باشگاه را وقتي آمدم پرسپوليس کلي بدهي داشت انسجامي بين پيشکسوتان و مديريت وجود نداشت و بين هواداران و باشگاه هم نبود يک شبکه ارتباطي احساس ميشد.به اين نتيجه رسيدم که بايد يک باشگاه ساخت و درد پرسپوليس را درمان کرد نه اينکه به دنبال جام گرفتن بود. مهمترين کار براي من ايجاد درک متقابل بين مديريت و هواداران و پيشکسوتان است آن چيزي که باعث شد من در پرسپوليس بمانم حمايت هواداران بود.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس که در برنامه مردم و ورزش صحبت ميکرد، درباره انتقادهايي که از هزينههاي زيادي اين باشگاه مي شود گفت: من به آب کر وصل نيستم زماني که در سازمان قبلي بودم بودجه آن سازمان 7 ميليارد تومان بود اما وقتي از آنجا بيرون آمدم بودجه به 250 ميليارد تومان افزايش دادم در ستاد سوخت هم يک ريال از دولت پول نگرفتم الان با افتخار اعلام ميکنم که شرکتهاي بينالمللي پرسپوليس در برزيل، مالزي و کرواسي ايجاد شدند در آلمان و ايتاليا دفتر نمايندگي زدهايم يک کمپاني مشترک هم با تيم شاهين کانادا خواهيم زد که قرار است اين تيم با نام شاهين پرسپوليس در مسابقات ايالاتي کانادا شرکت کند. پنج شرکت تجاري در تهران به نام پرسپوليس ايجاد کردم آيا اين کارها جرم است؟ کدام باشگاه اين کارها را انجام داده است؟ من ميخواهم زيربنايي اقتصادي باشگاه را درست کنم تيمهاي صنعتي مثل سپاهان، مس، فولاد و نفت از محل صنعتي درآمد دارند اما استقلال و پرسپوليس يک ريال هم درآمد ندارند من بايد بگويم که ساختار اقتصادي پرسپوليس در حال درست شدن است از سال بعد درآمدهاي باشگاه شروع ميشود و پرسپوليس تا 50 سال ديگر روي پاي خودش مي ايستد.

وي ادامه داد: صندوق سرمايهگذاري بورس و شرکت پيشکسوتان پرسپوليس راهاندازي ميشود که به همه پيشکسوتان حقوق ميدهد و آنها را بيمه مي کند خصوصسازي پرسپوليس هم من با جديت دنبال ميکنم و رييس جمهور هم روي آن تاکيد کردند.

محمد رويانيان با اشاره به اينکه پرسپوليس براي نيم فصل دوم چيزي کم ندارد گفت: من مسئوليت نيم فصل اول را ميپذيرم براي نيم فصل دوم همه کار کردهايم خط هافبگ را ترميم کردهايم و مربي که هواداران از او راضي نبودند و متاسفانه بازيکنان هم با او فاصله گرفته بودند را کنار گذاشتهايم قرارداد ژوزه يک ميليون و 250 هزار دلار بود البته اين قرارداد مطلق به او و همه دستيارانش است آنقدر ماجراي توافق با ژوزه را طول مي دهيم که او خسته شود.

وي درباره شرايط گلمحمدي در ادامه فصل گفت: گلمحمدي نميتواند مسئوليت نتايج تيم را قبول نکند. يحيي نبايد رفع مسئوليت کند او بايد با قدرت از همه امکاناتي که به او مي دهيم استفاده کند چرا ما ژوزه را به آن بزرگي برداشتيم. براي مردم اين کار را کرديم و مربي بعدي هم بايد مسئوليتپذير باشد.

وي درباره نقش پروين در تيم گفت: پروين بزرگ ما است و نماد پرسپوليس. ما حرفي نداريم که او مسئوليت تيم را برعهده بگيرد اما چرا الان ميگويد من به تيم ميآيم. پروين بايد از اول فصل مي آمد و با قدرت به ما کمک ميکرد از او مي خواهم اينبار به خوبي کارش را در پرسپوليس انجام دهد و اگر اين کار را نکند از پروين گله خواهم کرد.

شفيع منشي برنامه در همين لحظه اعلام کرد: پروين با برنامه تماس گرفته و گفته حال که رويانيان اينطور گفت من هم مي آيم و به تيم کمک ميکنم!

رويانيان در ادامه گفت: گلمحمدي با من و پروين اختلاف سليقه دارد من خوشم ميايد از اينکه او قاطعانه گفت دستيارانم را خودم انتخاب ميکنم من هم از او حمايت خواهم کرد.

وي درباره اينکه گفته ميشود مهدويکيا با علي پروين مشکل دارد، گفت: مهدويکيا خيلي با شخصيت است. با وجود اينکه ممکن است با کسي اختلاف سليقه داشته باشد اما هيچ مشکلي به وجود نميآورد و قدرت تحمل مسائل را دارد.

رويانيان گفت: بازيکنان پرسپوليس در نيم فصل اول خودشان نبودند من بيشتر از آنها ناراحتم مخصوصا از بزرگترهاي تيم چرا که ايراني هستند هرچند که مربي هم مشکلاتي داشته است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با اشاره به اينکه ميلان پيشنهادي براي جذب انصاريفر نداده است درباره وضعيت شهاب گردان گفت: گردان فکر کرده بود که ما او را براي نيمفصل دوم نميخواهيم اما گلمحمدي از او حمايت کرد و او در پرسپوليس ميماند.

رويانيان با بيان اينکه قصد داشتم بازيکنان زيادي را براي نيم فصل دوم به خدمت بگيريم گفت: بازيکناني مثل حاجصفي، مسلمان، حداديفر و لوپز در فرصت خريد ما بودند اما باشگاههايشان به آنها نياز داشتند.

وي درباره سفر خود به ايتاليا گفت: يکي از روزنامهها ايتاليا نوشته بود که در حالي که ايران تحريم است مديرعامل يکي از باشگاههاي پرطرفدار اين کشور براي همکاري با ميلان به ايتاليا آمده و اين نشان ميدهد که مردم آنجا در وضعيت خوبي هستند و از تحريم چندان روي آنها اثر نگذاشته است. اين يکي از جنبههاي مثبت سفر من به ايتاليا بود.ما از فرانکو بارزي دعوت کرديم که داربي تهران را از نزديک ببيند. يکي دو بازيکن بزرگ ديگر دنيا را هم دعوت کردهايم که فعلا از آنها اسم نميبرم.

مجري برنامه در پايان از رويانيان خواست که درباره هر کدام از اين افراد يک کلمه بگويد که مديرعامل باشگاه پرسپوليس هم اينطور پاسخ داد.

پروين: سلطان

دايي: اسطوره

کيروش: بعدا ميگويم

کفاشيان: هميشه خندهرو و پرتلاش اما کم نتيجه مثل من

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Nahal (14th December 2012)

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    باطنن آره

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,443 بار در 723 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    کیروش دو سال تو فوتبال ما هست هیچ کاری نکرده

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    YAR
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,649 بار در 876 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    پروین رو از تیم دور کنن همه چی درست میشه

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,443 بار در 723 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ما فکر میکنیم مثلا فلانی بره همه چیز درست میشه ولی باید بعضی واقعیتها را در مورد پرسپولیس قبول کنیم میانگین سنی تیم بالاست قدرت دوندگی و حفظ توپ در اواخر وقتهای بازی کم میشه (نمونش گلی که از تراکتور خورد ) هافبک هم که در نیم فصل خیلی بد بود هرچی نگاه میکردیم یکی بازی و تیمو راه بیندازه ولی هیچ خبری نمیشد خط حمله بازیکناش هنوز خودشونو پیدا نکردند زاید که رفت قاضی مصدوم شد غلامرضا رضایی و کاظمیان که ضعیف ظاهر شدند فقط انصاری فر تا حدودی خوب بود

پس فقط به نیمکت نگاه نکنیم بازیکنان اگر وضعیت خوبی داشتند الان این همه جابجایی و تغییر و انالیز لازم نبود