محمد نوري:پرسپوليس امسال مثل تيم ملي است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: محمد نوري:پرسپوليس امسال مثل تيم ملي است

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

محمد نوري:پرسپوليس امسال مثل تيم ملي است

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس، درباره آخرين شرايط سرخپوشان در آستانه ديدار با ملوان در آغاز فصل جديد ليگ برتر اظهار کرد: تمرينهاي خوبي را پشت سر گذاشتهايم و آماده ديدار با ملوان هستيم تا آغاز خوبي در ليگ داشته باشيم.

وي در پاسخ به اين پرسش که با آمدن علي کريمي دوست دارد در چه پستي به ميدان برود، گفت: خودم دوست دارم پشت مهاجمان بازي کنم اما بستگي به نظر استيلي دارد که چگونه از ما استفاده کند.

نوري درباره ديدار با ملوان گفت: ملوان تيم خوب و جواني است. تيمهاي جوان هميشه انگيزه زيادي دارند و قطعا بازي سختي داريم. اما شک نکنيد که براي کسب سه امتياز به ميدان ميرويم.

هافبک پرسپوليس با بيان اين که سرخپوشان نسبت به فصل قبل تيم قويتري در اختيار دارند، ادامه داد: مهرههاي خيلي خوبي به تيم آمدهاند و تيم فعلي با تيم سال قبل اصلا قابل مقايسه نيست. پرسپوليس امسال مثل تيم ملي مي ماند و الان 17 ، 18 بازيکن آماده و دو تيم کامل در اختيار داريم.

نوري درباره غيبت ملي پوشان پرسپوليس در اردوي پيش فصل ترکيه و تاثير آن بر عملکرد اين تيم در بازيهاي ابتدايي فصل گفت: به هر حال تيم ملي اولويت اول است و بازيکنان بايد ميرفتند. شايد اين موضوع کمي ما را اذيت کند. اما بازيکنان با تجربه هستند و سابقه بازي در کنار يکديگر را دارند و کم کم به هماهنگي لازم ميرسيم.

وي درباره مدعيان قهرماني در اين فصل هم گفت: پرسپوليس و استقلال خيلي خوب يارگيري کردهاند و مدعيان اصلي هستند، البته سپاهان و ذوب آهن و تراکتورسازي هم خوب هستند اما ما و استقلال شرايط بهتري داريم.

محمد نوري در پايان گفت: پرسپوليس اين فصل براي قهرماني بسته شده و هواداران از اين بابت مطمئن باشند، تنها بايد دو سه هفته به تيم مهلت دهند که کاملا هماهنگ شده و بهترين نتايج را کسب کند.

:confused:
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من شخصا از نوری خوشم نمیاد مانند دست پا چوبی ها بازی میکنه
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...

3. کاربر مقابل از mahdi khan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NumBer1 (14th March 2012)