کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس همیشه باید از آدم های خودش استفاده کند. بهروز رهبری فرد کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: هدایت تیم پرسپولیس را آدم های پرسپولیس دراختیار گرفته اند که اتفاق خیلی خوبی است. ما همیشه دنبال همین بود تا کسانی که برای این تیم زحمت کشیده اند، کنار پرسپولیس باشند. البته نمی دانم مجتبی حسینی را از کجا آورده اند اما حسین عبدی، کریم باقری وادموند بزیک خیلی برای پرسپولیس زحمت کشیده اندو اگر اینها هم نتیجه نگرفتند، باز هم باید مربیان پرسپولیس هدایت این تیم را برعهده داشته باشند چون زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده اند. وی افزود: من به این کادر فنی امیدوارم چون همه آنها در گذشته همبازی من بوده اند و از نظر فنی واخلاقی مورد تایید همه هستند دوست دارم این کادر فنی پرسپولیس نتیجه بگیرند و ماندگار شوند چون در این تیم بوده اند و خاک این تیم را خورده اند. به امید خدا سرپرست پرسپولیس هم عوض شود و یک آدم حسابی را به عنوان سرپرست تیم بگذارند. پرسپولیس این همه ادم بزرگ دارد و حیف است که سرپرست تیم از جنس پرسپولیس نباشد و یک غریبه روی نیمکت تیم کنار آدم های بزرگ این مجموعه بنشینند.

وی در ادامه گفت: اولین بازی پرسپولیس در جام حذفی مقابل ملوان است. ملوان تیم بسیار خوبی است و همیشه مقابل پرسپولیس با انگیزه وخوب کار کرده اند.

برای ملوان فرقی ندارد که در آزادی یا انزلی بازی کنند و این بازی برای پرسپولیس خیلی سخت است و فکر نکنند چون بازی در آزادی است، راحت می برند.

کاپیتان سابق پرسپولیس اظهارداشت: ملوان با آرامش کامل در آزادی بازی می کنند وخیلی راحت کارش را انجام خواهدداد اما پرسپولیس استرس دارد چون در لیگ نتیجه نگرفته اند و تنها امید شان به جام حذفی است.

امیدوارم با برد ملوان بچه ها انگیزه بگیرند و در لیگ هم نتیجه بگیرند.

وی افزود: جام حذفی را نمی شود پیش بینی کرد چون کار خیلی سخت است و کوچک ترین اشتباه هم قابل جبران نیست. در جام حذفی اولین اشتباه می تواند آخرین اشتباه باشد و حواس بچه های تیم پرسپولیس باید خیلی جمع باشد.

وی درادامه گفت: پرسپولیس راهی جز قهرمانی در جام حذفی ندارد چون در لیگ کارشان خیلی سخت شده و امید چندانی به قهرمانی ندارند. کوتاه ترین راه بری پرسپولیس قهرمانی جام حذفی است تا به لیگ قهرمانان آسیا برسند. امیدوارم یحیی گل محمدی و همکارانش مردم رابا این قهرمانی خوشحال کنند.

وی افزود: اگر حرف من انتقادی نباشد و دوستانه بدانند، یحیی گل محمدی راگزینه مناسبی برای هدایت پرسپولیس نمی دانم. یحیی در زمانی که بازی می کرد هم مثل الان آدم محجوب و آرامی بود واین خلق و خوی یحیی در کار مربیگری نمی تواند کمکش کند، به نظر من او باید چند سال دیگر در لیگ برتر کار می کرد و بعد از پرسپولیس می آمد و هدایت این تیم را بر عهده می گرفت. می ترسم مشکلاتی که برای حمید استیلی و افشین پیروانی در پرسپولیس به وجود آمده برای گل محمدی هم پیش بیاید و او را هم از دست بدهیم . گل محمدی می توانست دستیار خوبی برای یک مربی بزرگ باشد تا بعد از کسب تجربه، به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت می کرد.

وی افزود: طاقت هواداران پرسپولیس آن قدر نیست که به گل محمدی فرصت چندانی بدهند چون تمام فرصتی که داشتند را به ژوزه دادندو می ترسم همان اتفاقاتی که فصل قبل برای استیلی در پرسپولیس افتاد و از شروع بازی تحت فشار تماشاگران بود، برای یحیی گل محمدی هم به وجود بیاید و نتواند کار کند. به نظر من گل محمدی بید 5 سال دیگر و با قدرت و دانش بیشتر به عنوان سرمربی پرسپولیس مشول به کار می شد. من نگران هستم، نگرانم که یحیی را هم مثل حمید استیلی ازدست بدهیم.

وی در ادامه گفت: همه جای دنیا وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، سرمربی را عوض می کنند. این اتفاقی که برای ژوزه در پرسپولیس افتاد، کاملا طبیعی بود چون نمی شود 25 بازیکن تیم راعوض کرد،ژوزه باید از پرسپولیس می رفت و بازیکنان هم دیگر به او اعتماد نداشتند.

امیدواریم با رفتن ژوزه تیم پرسپولیس نفس بکشد و بتواند روند خوبی را آغاز کند چون در نیم فصل اول بچه ها خیلی تحت فشاربودند و نمی توانستند توانایی هایی که داشتند را نشان بدهند.

رهبری فرد در پایان گفت: هواداران بایدشرایط خاص پرسپولیس رادرک کنند. تیم نیم فصل بسیار بدی را پشت سر گذاشته و در حال حاضر نیاز به روحیه دارد. باید به یحیی و دستیارانش که کارشان راتازه شروع کرده اند، فرصت بدهند تا با حمایت و تشویق طرفداران وتلاش کادر فنی و بازیکنان، پرسپولیس در ادامه نتایج خوبی بگیرد و بتواند به دوران او جشن برگردد.