محمد رویانیان درباره روند مذاکرات خود با مانوئل ژوزه برای فسخ قرارداد اظهار کرد: ژوزه فعلا روی حرف خودش پافشاری میکند و هنوز بر سر مباحث مالی با هم به توافق نرسیدهایم. در جلساتی که با وی برگزار کرده ایم او به هیچ عنوان مخالف جدایی از پرسپولیس نیست و تمام پول خود را درخواست کرده است.
وی درباره این موضوع که ژوزه از وضعیتی که برایش پیش آمده ناراحت است و میخواهد کل مابقی قراردادش را بگیرد، گفت: ما هم از نتایجی که او با پرسپولیس به دست آورده راضی نیستیم. به هر حال معتقدیم که ژوزه به اندازه کاری که کرده باید پول بگیرد نه بیشتر.

رویانیان ادامه داد: در چند روز آینده باز هم با هم جلسه خواهیم داشت و همان طور که خود ژوزه به من گفته بود با هم دعوا نداریم و با توافق با یکدیگر موضوع را حل و فصل میکنیم.

رویانیان در خصوص مذاکره با بازیکنان ذوب آهن، گفت: چند بازیکن این تیم مد نظر ماهستند و در این رابطه با سرمربی این تیم تماس هایی داشته ایم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: هنوز برای جذب این بازیکنان به توافق نرسیده ایم اما امیدوار هستیم مسئولان و کادر فنی باشگاه ذوب آهن با ما همکاری کنند و چند بازیکن را با یکدیگر معاوضه کنیم