نکيسا:مشکل دروازه بانان پرسپوليس روحي است

دروازه بان تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني 1998فرانسه معتقداست که بايد مربي گلرهاي تيم فوتبال پرسپوليس ايراني باشد.

نيما نکيسا گفت: خوشبختانه اقدامات بسيار خوبي از سوي رويانيان صورت گرفته و او يکي از معدود مديراني بود که توانست به جوان ها اعتماد کند.

وي ادامه داد:گل محمدي نيزباحضورش درپرسپوليس توانست خيلي خوب دستياران خود را انتخاب کند و اطمينان دارم با چنين نفراتي پرسپوليس در نيم فصل دوم بسيار موفق تر است.
به گزارش ايرنا، دروازه بان اسبق تيم فوتبال پرسپوليس وتيم ملي کشورمان،گفت:حضوربزيک براي مهاجمان بسيار مفيد خواهد بود و همچين حسين عبدي نيز مي تواند از نظر فني روي تيم تاثيرات بسيار خوبي بگذارد.
وي درخصوص دليل استفاده باشگاه از مربي خارجي براي گلرها در کنارگل محمدي، تصريح کرد: شايد بازهم مرغ همسايه غاز است، اما مطمئن باشيد هر چه آنها مي دانند ما هم مي دانيم.
وي اظهارداشت: همه ما تحصيلات بالايي داريم و هر کدام از پيشکسوتان دروازه باني پرسپوليس آماده خدمت به تيم خود هستيم. براي من به هيچ عنوان مهم نيست که مرا براي اين مسئوليت انتخاب کنند چيزي که اهميت دارد اين است که از پيشکسوتان سود برده شود.
نکيسا خاطرنشان کرد:رويانيان کارهاي خوبي درفوتبال انجام داده است و اگر بعضي جاها نيز تصميمات درستي نگرفته به خاطر مدت زمان حضور کم در فوتبال است.
دروازه بان اسبق پرسپوليس، اظهار داشت: هميشه اعتقاد داشتم که مديريک باشگاه بايدفوتبالي باشد اما رويانيان با مديريت خوب خود ضعف فوتبالي نبودن خود را پوشاند.
وي درپاسخ به اين سئوال که آيا پيشکسوتان حاضرند به کمک پرسپوليس بيايند، گفت: نه تنها من بلکه هم پيشکسوتان حاضرند با يک تلفن آمده ودرهر شرايطي بدون چشم داشت به تيم محبوب خود خدمت کنند. ما در زمان بازيکني خود از خيلي چيزها به خاطر پرسپوليس گذشتيم حتي پيشنهاد هاي مالي خوب تيم هاي رقيب چون استقلال را نپذيرفتيم، زيرا پرسپوليس براي ما از هرچيزي مهم تر بود.
نکيسا اظهارداشت، زماني که من يا سايرپيشکسوتان سابقه بازي در اروپا را در کارنامه خود داريم وتحصيلات عالي ورزش را دارا هستيم بايد به جاي استفاده از مربيان خارجي از پيشکسوتان سود ببرند.
وي تاکيد کرد: پرسپوليس دروازه بان هاي بسيار بزرگي در اختيار دارد و تنها مشکل آنها روحي است. مربيان خارجي نمي توانند اين مشکل بزرگ دروازه بان هاي پرسپوليس را برطرف کنند.
وي افزود: حاضرم قول بدهم که شهاب گردان اگر مربي خوبي داشته باشد مي تواند در تيم ملي نيز شماره يک شود وفکر مي کنم او همه چيز را براي بهترين بودن دارد.
نکيساگفت:مربي ايراني که درباشگاه پرسپوليس بازي کرده باشد از مربيان خارجي بسيار دلسوز تر خواهد بود ومطمئن باشيد درصورتي که عملکرد خوبي نداشته باشد بايد پاسخگو باشد.