مهاجم جدید تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: مقابل استقلال از انگیزه بالایی برخوردام و امیدوارم سه امتیاز کامل را از استقلال بگیریم.

میلاد میداودی پس از پیوستن به تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، افزود: طی صحبتهایی که با مهندس گلکار و جباریزاده انجام دادم و با شناختی که از میثاقیان با توجه به شاگردی در استقلال اهواز داشتم، تصمیم گرفتم که به هرمزگان آمده و به تیم آلومینیوم بپیوندم.
وی با بیان اینکه امیدوارم در تیم آلومینیوم به شرایط سابقم برگردم، اظهار کرد: به حضور در تیم آلومینیوم هرمزگان بسیار خوشبینم و امیدوارم دوباره به دوران اوجم بازگردم.
میداودی درباره دیدار هفته آینده آلومینیوم برابر استقلال در مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: در این دیدار از انگیزه بالایی برخوردارم تا خودم را نشان دهم زیرا در استقلال در فصل جاری زیاد از من استفاده نشد و امیدوارم با شکست آبی پوشان بتوانیم، سه امتیاز دور رفت را جبران کنیم.
مهاجم جدید تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان در خصوص تلاشش برای بازگشت مجددش به تیم ملی تصریح کرد: یکی دیگر از دلایل انتخاب آلومینیوم، بازی کردن در تیم ملی بود زیرا در استقلال زیاد از من استفاده نشد و به همین دلیل تیم ملی را از دست دادم و امیدوارم بار دیگر بتوانم با عمکلرد مطلوبم به تیم ملی راه پیدا کنم.
میداودی با اشاره به این که هرمزگان خونگرمترین هواداران فوتبال ایران را دارد، اضافه کرد: با تداوم این حمایتها به طور حتم آلومینیوم عقبماندگی نیم فصل را جبران کرده و به رتبه بهتری ارتقا مییابد که این موضوع بدون حمایت هواداران محقق نمیشود.

وی در پایان گفت: به تمامی هواداران قول می دهم با گلهایم دل تمامی آنها را شاد کنم.