استيلي: اميدوارم فردا اولين 3 امتياز را بگيريم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: استيلي: اميدوارم فردا اولين 3 امتياز را بگيريم

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

استيلي: اميدوارم فردا اولين 3 امتياز را بگيريم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم در ديدار فردا برابر ملوان به 3 امتياز دست پيدا کنيم.

حميد استيلي در نشست خبري پيش از مسابقه با ملوان انزلي اظهار داشت: بازي اول حساسيتهاي خودش را دارد و بسيار مهم است. با تيم ريشهداري مانند ملوان بازي داريم، تيمي که طرفداران قديمي خودش را دارد و از يک کادر فني خوب بهره ميبرد. پرسپوليس فصل گذشته 4 ديدار مقابل اين تيم انجام داد که بازيهاي سختي بود. امسال نيز اولين بازي ما برابر اين تيم است و اميدوارم با توکل به خدا و حمايت تماشاگران 3 امتياز را بگيريم.
    سرمربي پرسپوليس در مورد تکرار ديدار فينال جام حذفي در اولين مسابقه ليگ گفت: من بازي ملوان و پرسپوليس در جام حذفي را آناليز کردم. آنها در تهران خيلي خوب بازي کردند و قبل از 10 نفره شدن تيم خوبي بودند و فوتبال خوبي ارائه کردند اما پس از اخراج يک بازيکن انسجام خود را از دست دادند. در بازي برگشت نيز ملوان خوب بازي کرد.
    وي افزود: نفرات خوبي جذب کردهايم و ملي پوشانمان 2 روز است که به ما اضافه شدهاند. اميدوارم بازي خوبي ارائه بدهيم، ديداري که در خور و نام پرسپوليس باشد.
    استيلي در مورد احضارش به سازمان ليگ به دليل ارتباط با دو خبرنگار گفت: امروز خواستم عليپور را ببينم اما ايشان تشريف نداشتند. انشاءالله ميآيم و ايشان را ميبينيم. اگر مشکلي هم باشد حل ميشود. عزيز محمدي و عليپور به فوتبال ما کمک ميکنند و اگر صحبتهايي ميشود آنها نقطه نظرات خود را ميگويند اما بهتر است اين مسائل شفاف باشد و پيش از آنکه رسانهاي شود صحت و سقم آن مشخص شود.
    سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه آيا از جذب بازيکنان مورد نظر رضايت دارد يا خير گفت: من صددرصد از جذب بازيکنان راضي هستم. تمرينات و اردوهاي خوبي داشتيم. البته کمي دير دور هم جمع شديم و بازي فينال جام حذفي که دير تمام شد باعث شد در انتخاب کادر فني تاخير ايجاد شود. به هر حال تلاش کرديم در زماني که داشتيم نقاط ضعف را پوشش دهيم. 6 بازيکن ملي پوش داريم ضمن اينکه دو بازيکنانمان هم مصدوم هستند. يک مدافع بورکينافاسويي را هم جذب کردهايم. به هر حال در اردوها نصف تيم با ما نبود اما در 4-5 بازي اول هماهنگ خواهيم شد.
    وي در مورد اينکه شايعه شده مدافع بورکينافاسويي آرتوز دارد گفت: کميته پزشکي باشگاه سلامت اين بازيکن را تاييد کرده است. او در ليگ برتر پرتغال بازي ميکرده و ما او را جذب کرديم.
    استيلي در مورد مصدومان تيم گفت: شيري و علي عسگر مصدوم هستند. شيري به دليل تکلي که مهراد اولادي در بازي با ملوان زد مصدوم شد. علي عسگر نيز به دليل حضور همزمان در اردوهاي تيم ملي و اميد و همچنين پرسپوليس فشار زيادي را تحمل کرد و مصدوم شد. اولادي هم 2 روز است که با ما تمرين ميکند و از ناحيه شانه کمي احساس درد دارد ولي تمرينات خوبي انجام داده است.
    استيلي در مورد حضور حسيني نسب مربي سابق شاهين بوشهر در تمرينات تيم پرسپوليس گفت: حسيني به عنوان دوست در تمرينات پرسپوليس حاضر ميشود و هنوز به کادر فني ما اضافه نشده است.
    وي در مورد انتخاب کاپيتانهاي پرسپوليس عنوان کرد: کاپيتان اول تيم علي کريمي و کاپيتان دوم و سوم نيز براي من مشخص است اما ترجيح ميدهم آن را در زمين مسابقه تعيين کنم.
    استيلي در مورد اينکه گفته ميشود هاشميان و شيث رضايي کاپيتان دوم و سوم پرسپوليس هستند گفت: نه، هنوز اين کاپيتانها را انتخاب نکردهام.
    وي در مورد غيبت علي کريمي در نشست خبري امروز عنوان کرد: کريمي قرار بود در اين نشست حاضر شود اما آن طور که مدير روابط عمومي باشگاه اعلام کرد نميدانسته که بايد به اينجا ميآمد و از اين نشست مطلع نبود.
    استيلي در مورد اينکه نگران وضعيت پرسپوليس و اينکه نتواند با اين تيم قهرمان شود، نيست؛ گفت: پرسپوليس تيم بزرگي است و هواداران خوبي دارد. هدف من اين است که خوب بازي کنيم و خوب نتيجه بگيريم. من چند سال در اين تيم هم به عنوان مربي و هم به عنوان بازيکن حضور داشتم و شرايط اين تيم را به خوبي ميدانم.
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آقایون هواداریتون رو به پرسپولیس ثابت کنید ملوانو میبریم پرسپولیس شیره
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...