مربي تيم فوتبال صباي قم گفت: مسئولان صباي قم و در جلسه اي اعلام کردند که ميلاد نوري و کريمي را به باشگاه پرسپوليس نخواهند داد.

محمود فکري، مربي تيم فوتبال صباي قم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: سياست باشگاه صباي قم اين است که بازيکنان را حفظ کنند و علاوه بر آن مهره هاي مد نظر کادر فني هم جذب کنند هيچ کدام از بازيکنان صبا با پرسپوليس ها معاوضه نخواهند شد.

فکري درباره اعتراض ميلاد نوري به عدم پرداخت قرار دادش توسط باشگاه گفت: ميلاد نوري حق دارد نسبت به عدم پرداخت قراردادش ناراحت باشد پيرايي استاندار قم و رئيس هيات ورزش استان قم تمام تلاششان را مي کنند که راه حلي پيدا کرده تا بتواند مشکلات مالي باشگاه را برطرف کنند.

وي در ادامه اظهار داشت: بر اساس قوانين جديد مسئولان ورزش استان قم نمي توانند به صورت مستقيم به باشگاه صباي قم کمک مالي کنند به خاطر همين مسئولان در تلاش هستند که بتوانند با برطرف کردن موانع موجود حق وحقوق بازيکنان را پرداخت کنند که اين امر زمان مي برد.

وي درباره جذب بازيکنان جديد گفت: در حال حاضر فقط دو بازيکن به نامهاي ميثم خسروي و سهراب بختياري زاده به تيم صبا پيوستند و قرار است سامان آقا زماني از باشگاه پرسپوليس هم تا چند روز ديگر با تيم با قرار داد ببندد.