مديرعامل تيم ملوان گفت: نيمه اول بازي با پرسپوليس را که ديدم، يازده به يازده بوديم.

صادق درودگر پس از شکست 6 بر صفر ملوان مقابل پرسپوليس گفت: فکر ميکنم شايسته چنين شکستي نبوديم و اتفاقات فوتبالي باعث رقم خوردن چنين نتيجهاي شد. ما بعد از اين شکست بلند ميشويم. گاهي اوقات اتفاقاتي ميافتد که به سرنوشت تيمها در آينده کمک ميکند. قول ميدهم بعد از اين باخت ما بتوانيم در ادامه نتيجه بهتري کسب کنيم.

وي با اشاره به اينکه با اين باخت به نوعي از جام حذفي انصراف داديم و در پاسخ به سؤال يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه دريافت 6 گل انصراف دادن نميشود، عنوان کرد: ما مثبت فکر ميکنيم و صلاحمان اين است که چنين تفکري داشته باشيم. هدف ما در ليگ برتر، صعود به ليگ قهرمانان آسيا است و تلاش ميکنيم به اين هدف دست يابيم.

درودگر در مورد اينکه احمدزاده اعلام کرده اميدوار است با پرسپوليس به صورت 11 به 11 بازي کنند عنوان کرد: نيمه اول را که من ميديدم 11 به 11 بوديم اما در نيمه دوم به رختکن رفتم و ديگر براي تماشاي بازي بالا نيامدم. به داوران خسته نباشيد ميگويم و معتقدم بايد به تمامي داوران احترام گذاشته شود. البته در نيمه اول يک پنالتي براي ما گرفته نشد و مطمئنم يکي از گلهاي پرسپوليس هم آفسايد بوده است. به طور کلي داوري در اين مسابقه نقشي نداشت و من جزء افرادي هستم که اطمينان دارم اشتباهات داوري، اتفاقاتي است که در فوتبال ميافتد.