عزیزیان: پرسپولیس باید قهرمان جام حذفی شود / ژوزه رفت و پرسپولیس جان گرفت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: عزیزیان: پرسپولیس باید قهرمان جام حذفی شود / ژوزه رفت و پرسپولیس جان گرفت

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک

عزیزیان: پرسپولیس باید قهرمان جام حذفی شود / ژوزه رفت و پرسپولیس جان گرفت

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : دروازهبان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با دوندگی و انگیزه بالایی که داشت موفق شد ملوان را در جام حذفی شکست دهد. سعید عزیزیان دروازه بان سابق پرسپولیس اظهار داشت:
    پرسپولیس در دیدار با ملوان در جام حذفی واقعا خوب دوید چون بچهها خیلی با انگیزه بودند رضاحقیقی در خط هافبک به خوبی کار کرد و کارهای دفاعی را انجام داد تا علی کریمی و محمد نوری به راحتی روبه جلو حرکت کنند و با فضا سازی و پاسهای دقیق خود به خوبی مهاجمان را تغذیه کنند و نتیجه خوبی کسب کردند.
    وی افزود: ملوان تیم همیشگی نبود و روز بسیار بدی در ورزشگاه آزادی داشتند اما در مقابل پرسپولیس خیلی خوب بود و بچهها با دوندگی زیاد بازی را در دست گرفتند و موفق شدند با عملکرد خوب هافبکها و مهاجمان به یک پیروزی پر گل برسند.
    وی در ادامه گفت: عدم حضور ژوزه روی نیمکت تاثیر گذار بود و به نظر من تیم جام گرفته بود نمیدانم چه اتفاقی میان او و بازیکنان در نیم فصل اول افتاده بود که بچههای تیم مثل همیشه نبودند اما فکر میکنم در این بازی بازیکنان پرسپولیس مشکل روحی نداشتند در زمان ژوزه بچهها از نظر روحی و روانی مشکل داشتند و ترس داشتند که اگر بازی را نبردند چه اتفاقی میافتد اما در بازی با ملوان در جام حذفی بچهها خیلی خوب دویدند و با انگیزه بودند و هر فرصتی که به دست آوردند را تبدیل به گل کردند چون روحیه بالایی داشتند.
    دروازهبان سابق پرسپولیس اظهار داشت: انشا الله که پرسپولیس بتواند در ادامه نتایج را به دست آورد چون هافبک پرسپولیس ایراد داشت که الان خیلی خوب شده است در نیم فصل اول هم گفته بودم که اگر در خط هافبک تقویت شونده شرایط تیم خیلی بهتر میشود حضور رضا حقیقی و عادل کلاه کج از نظر دفاعی خط هافبک پرسپویس را تقویت میکند و این بازی نشان داد که پرسپولیس میتواند در ادامه کار موفق شود.
    وی افزود: یحیی گل محمدی از بازیکنان قدیم تیم بود و از نظر اخلاقی خیلی خوب است واز نظر فنی هم کارش را بلد است یحیی در این بازی روی تیم تاثیر گذار بود چون از نظر روحی روی بچهها کار کرده بود و آنها را برای این بازی مهم آماده کرده بود و همین مساله به بازیکنان پرسپولیس کمک کرد تا خودشان و تواناییهایی که دارند را به خوبی بشناسند و راحتتر کار کنند و نتیجه بگیرند.
    وی افزود: پرسپولیس باید قهرمان جام حذفی بشود چون تیم پتانسیل بالایی دارد و میتواند با ادامه این روند در جام حذفی موفق شود اگر پرسپولیس از سد نفت تهران عبور کند صد درصد قهرمان جام حذفی خواهد شد بچههای تیم به خود باوری لازم رسیدهاند و با اعتماد به نفس بالایی کار میکنند میتوانند در این جام قهرمان شوند .
    عزیزیان در پایان گفت: هواداران باید کنار تیم باشند و از پرسپولیس حمایت کنند چون پرسپولیس بدون هوادار اصلا معنی ندارد و با حمایت و کمک طرفدارانش میتواند موفق شود مطمئن هستم که هواداران دوباره به استادیوم میآیند تا با تشویق های خود از پرسپولیس حمایت کنند ونتیجه مطلوب به دست آید.

منبع این مطلب: http://www.persepolisnews.ir/1391/10...#ixzz2Fc72mXlV

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

2. 2 کاربر مقابل از Nahal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (21st December 2012), Milad criska (21st December 2012)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    ایشالا

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی