جناب مجیدی! تو عوض شده ای یا مکتب حجازی؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: جناب مجیدی! تو عوض شده ای یا مکتب حجازی؟

نام واقعی
    amirali
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,219 بار در 333 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

جناب مجیدی! تو عوض شده ای یا مکتب حجازی؟

روحت شاد ناصرخان
    انسان جایز الخطاست جناب هفت مقدس، کاش مانند همان تیر ماه با شهامت می گفتی که اظهارنظرهایت اشتباه بود.

افکارنیوز گروه ورزشی: فرهاد مجيدي برای بار چهارم به استقلال بازگشت؛ ۸۱ روز پیش و در روز هفتم از ماه هفتم بود که شماره هفت آبیها با نگارش نامه ای دراماتیک از فوتبال خداحافظی کرد اما در فاصله هشتاد و یک روز حالا فرهاد مجیدی برای کمک به استقلال دوباره کفش هایش را پوشیده و آماده ورود به مستطیل سبز است و می گوید برای کمک به استقلال آمده است!

به کمی عقب برگردیم، در همین تابستانی که گذشت، زمانی که امیر قلعه نوعی تلویحا اعلام کرد نیازی به حضور مجیدی ندارد. در آن زمان بود که بمب این روزهای باشگاه استقلال گفت: "حاضرنیستم به خاطر زیرپا گذاشتن اصول، درهرشرایطی با آقایان کار کنم. اکنون نیز خیلی شفاف میگویم که من خود را شاگرد مکتب ناصر حجازی میدانم و از کارکردن با افرادی که برای رسیدن به هدفشان ارزشهای اخلاقی را به بازی میگیرند پرهیز میکنم."

او در تیرماه ۹۱ طی یک مصاحبه جنجالی با خبرورزش مشخصا امیر قلعه نوعی را هدف قرار می دهد و اضافه می کند: " خیلی شفاف می گویم که من خود را شاگرد مکتب ناصرحجازی می دانم و از کارکردن با افرادی که برای رسیدن به اهدافشان مقدسات و ارزش های اخلاقی را به بازی می گیرند ابا و شرم دارم. امیر قلعه نویی گفته است که فرهاد مجیدی را نمی آورم تا دلش برای دخترش تنگ نشود. نمی دانم چرا این حرف ها را می زنند این آقایان هستند که با دوری از تهران دلتنگ جاده تندرستی مجموعه ورزشی انقلاب بوده اند. من باید تاسف بخورم که به دورانی بازگشته ایم که تمریناتمان را با چاقو کشی و قصابی و گوساله کشی شروع می کنیم. من برای آمدن به استقلال هنگامی که تیم صدر جدول است هیات نمی گیرم که نماینده مجلس را به آن دعوت کنم و قول فصل آینده را بگیرم. "

اما او حالا قرار است با کسی کار کند که کمتر از شش ماه پیش اینچنین به او تاخته بود دوباره كار كند. ظاهرا توجيه جالبي را نيز در آستين دارد؛ پيراهن استقلال از هرچيز ديگري مهمتر است. اين توجيه يك سؤال را به ذهن متبادر ميكند؛ آقاي مجيدي! پوشيدن پيراهن استقلال به قيمت زير پا گذاشتن اصول و اعتقاداتي كه چندي پيش مدعياش بوديد اشكالي ندارد؟ راستي آقاي مجيدي ميدانيد چند وقت پيش هواداران چرا با آن شور و حال نام شما را فرياد مي زدند؟ شايد خيليها در پاسخ به اين سؤال بگويند معلوم است چون استقلال مشكل گلزني داشت و به همين دليل هواداران هواي فرهاد مجيدي به سرشان زده بود. در اين صورت بايد دوباره سؤال ديگري را پرسيد؛ چرا وقتي فصل گذشته فرهاد مجيدي در نيم فصل ليگ برتر استقلال را ترك كرد كسي صدايش نزد؟ استقلال مشكلي نداشت؟ ضعف گلزني نداشت؟ چرا، اتفاقا تيم پرويز مظلومي بعد از رفتن فرهاد مجيدي بود كه از كار افتاد، اما كسي آقا فرهاد را صدا نزد، حتی پس از آن شکست کابوس وار ده دقیقه ای در دربی هیچس نامی از فرهاد مجدی نبرد و روشن بود كه چرا؟ چون هواداران استقلال احساس خوبي درباره دلايل جدايي فرهاد از استقلال نداشتند و حرفهاي او را بيشتر بهانهجويي ميديدند.

اما با اين حال او همان كاپيتان محبوبي بود كه حتي حضور ستارهاي چون جواد نكونام در ميانه ميدان استقلال نيز نتوانست نامش را تحتالشعاع قرار دهدف او محبوبتر هم شد وقتي تنها كمي شبيه ناصر حجازي شد. كاراكتري كه حرفش را بدون مصلحتانديشي ميزد و از گفتن واقعيتها واهمهاي نداشت؛ هيچ واهمهاي حتي خانهنشيني! کسی که حتی علارغم گلزنی هایش در دربی نزدیک بود در بین پرسپولیس ها محبوب شود.

فرهاد مجيدي حالا به استقلال برگشته. او ميگويد به عشق پوشيدن پيراهن استقلال بازگشته است. با اين اظهار نظر، رسانهها بيشتر گيج شدهاند؛ اين عشق سال گذشته كجا بود؟ اينها سؤالاتي است كه مجيدي علاقهاي ندارد به آنها پاسخ دهد و می گوید دوست ندارد در مورد گذشته حرفی بزند. دردناكتر از همه اينها اينكه او هنوز خود را شاگرد مكتب ناصر حجازي ميداند و براي اينكه فشار انتقادات را كم كند امير قلعه نويي را نيز با خود در ارادت به ناصر حجازي همراه ميكند و ميگويد: " حجازي اسطوره من و امير قلعهنويي است و هواداران ناصرخان هم از بازگشت من خوشحال هستند."

با اين اظهارنظر مجيدي، احتمالا آتيلا حجازي را نبايد هوادار پدرش به حساب بياوريم كه از تغيير موضع ناگهاني مجيدي سخت دلخور شده است و دو روز پیش گفته است: " به جان دخترم كه خيلي دوستش دارم، ناصر حجازي بيهمتا بود. باور كنيد اين حرف را به خاطر اينكه پدرم بود نميگويم؛ به خاطر اين ميگويم كه وقتي حرفي را ميزد تا آخر پاي حرفش ميايستاد، هيچوقت به خاطر منافع شخصي رنگ عوض نميكرد. در اين فوتبال هيچكس در حدواندازه ناصرخان نيست. بقيه افراد به خاطر منافع شخصيشان رنگ عوض ميكنند. مهم اين است كه پدرم در دل مردم زنده است "

نه، فايدهاي ندارد آقا فرهاد! خيلي از سؤالها بيجواب مانده و احتمالا تو در پاسخ به همه اين سؤالها از عشقت به پيراهن استقلال سخن خواهي گفت. راستی تو عوض شده ای؟ مکتب حجازی عوض شده؟ و یا بحث مقتضیات زمان است ؟ انسان جایز الخطاست جناب هفت مقدس، کاش مانند همان تیر ماه با شهامت می گفتی که اظهارنظرهایت اشتباه بود.

2. کاربر مقابل از amirali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

anahid (21st December 2012)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    اینه فرناز مجیدی و قلعه مرغی

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    amirali
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,219 بار در 333 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک