*** همه کــاربـــرا بیـــــان داخــــــل *** مـــــــهــــم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: *** همه کــاربـــرا بیـــــان داخــــــل *** مـــــــهــــم

نام واقعی
    ایــــمــــا ن
    شغل و حرفه
    دانشجوی عمران
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Spain
    تشکر شده 1,507 بار در 429 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

*** همه کــاربـــرا بیـــــان داخــــــل *** مـــــــهــــم

سلام دوستان
    میخوامم موضوعیو که چند هفته هست شکل گرفته تمومش کنم....پس با اینکه ممکنه متن پایین طولانی باشه اما کامل بخونیدش....سعی میکنم کامل و جامع و در عین حال خلاصه باشه

موضوع در مورد این کاربره
    EHSAN1989
    از چند هفته قبل شروع شد...زمانی که یکی از دخترای انجمنمون امد پیشم و در مورد فردی باهام صحبت کرد...گفت که براش ایجاد مزاحمت کرده...یکم که باهاش حرفیدم دیدم که موضوع مربوط به خارج از انجمنه و اگرم حقیقت داشته باشه کاری از دست من بر نمیاد چون هم خودش مقصر بوده هم اینکه صحبتها توی یاهو مسنجر انجام شده بود و ربطی به انجمن نداشت
    بعد گذشت دو روز ...یکی دیگه از بچه ها هم امد...اونم چنین ادعایی کرد...بازم به نوعی عذر خواهی کردم و گفتم ما نمیتونیم کاری انجام بدین...چون مدرکیم وجود نداشت...روز بعدش یکی از پسرای انجمن امد و بحثهایی رو درمود اون فرد مطرح کرد...روز به روز گذشت تا یکی دو نفر دیگه هم اضافه شدن . همه هم دختر بودن...کم کم به نوعی خودمم برام پذیرشش سخت بود و با اینکه خارج از وظیفه ما بود اما سعی کردم به نوعی دورادور وارد موضوع بشم ...از طرفی نمیشد با حرف وارد عمل شد حتی اگه 100 نفرم شاکی باشن...اما خوب..اینم نمیشد که چندین دختر فقط از یه نفر شاکی باشن...اونم کسی که قبلا به همین دلیل از یکی از انجمنهای کوچیک دیگه هم اخراج شده بود...پس کسی که از یه فضای جمعو جور تر و کوچیکتر اخراج میشه چطور میتونه توی یه فضای بزرگتر اروم و قرار داشته باشه!! اینا همه مواردی بود که شک مارو تحریک میکرد.....
    کم کم با تعدای از دخترا با همکاری یکی دو تا از مسولای سایت جلساتی تشکیل دادیم...حتی تعدادی از کاربرا هم خالصانه کمکمون کردن که واقعا ازشون ممنونم....
    سعی کردیم اطلاعات به دست بیاریم..البته از اینم نگذریم که دخترایی که شاکی بودن به ما اعتماد کردن و و با صحبتاشون مارو راهنمایی کردن..ما هم با همکاری اونا به مدارکی رسیدیم...
    اگه من بخوام خیلی خلاصه روند کاری این فرد رو براتون بگم این بود که...
    این فرد اول توی انجمن از طریق پیام خصوصی و چت روم به نوعی با حرف های عامیانه سعی به نزدیک شدن به دخترا میکرد.....بعد سعی در افزایش ارتباطش داشت و پیشنهاد اد کردن تو مسنجرو میداد که ادامه فعالیتشو اونجا داشته باشه..بعد گذشت یکی دو روز از نظر روانی و گفتاری روی دخترا کار میکرد و سعی در جلب اعتماد بیشتر و نزدیک کردن و شریک کردن خودش با اون دخترای ساده میکرد....به نوعی که اگه بخوام یه موردشو براتون توضیح بدم اینه که حرف از امنیت و ویروس رو میزد و به طرف میگفت که میخوای کار کنم کسی نتونه هکت کنه...یا میگفت میخوای بران فیلتر شکن نصب کنم!؟ طرف هم جواب مثبت مبداد از روی سادگی و جاهلیت... بعد با برنامه team viewer که یه برنامه اتصال به کامپیوتر از راه دور هست (البته این برنامه خیلی خوبه و خیلی به افراد کمک میکنه اما این فرد سو استفاده کرد) وارد سیستم فرد میشد و از جایی که دختر ساده هم هیچ اطلاعی از اون برنامه نداشت تصاویر و فایلهای شخصیشو میدید و کپی میکرد... حتی خیلی جالبته توی مکالماتش با دخترای فریب خورده که ما بدست اوردیم حرف هایی ذکر شده که نمیتونیم اینجا همه رو بیان کنیم اما فقط یه قسمت کوچیک از مکالماتش با یکی از دخرارو میزاریم که ببینین این فرد چقدر بیشرمه:

قبل شروع رابطه مون یه چنتا چیز بگم

من خیلی طبیعی ام و تا دلت بخواد عکس فیلم تو فیس بوکم انواع دخترا دارن و گذاشتن

فرهنگ خونواده متا خیلی اپن هست

دید من نسبت به دختر یه دید غربیه نه ایرانی
    من خیلی ها بودن شبا خوابیدن سیستمشون در اختیار من بوده کارایی که خواسته بودنو انجام دادم رو سیتسمتشون

این فرد با این حرف ها روی روان و ذهن این دخترای ساده راه میرفت و شستشو میداد....این قسمتی از مکالمش چنها بعد از 24 ساعت اشنایی با یکی از دخترای انجمن ما هست.... واقعا یه جاهایی نمیشه همه چیو نوشت....
    این فرد یه اکانت فیس بوک داره که مخفی هم هست...یعنی فقط طعمه های خودشو اد میکنه...حالا جالب اینجاست که میدونید چرا مخفیه؟ به دلیل اینکه تصاویری که جمع کرده رو اونجا به اشتراک میذاره...
    این فرد کسیه که ناموس کردمو به بازی میگیره...همین جا بهتون اعلام میکتم...ما به حدی مدارک داشتیم که حتی یه شکایت نامه هم از طریق پلیس فتا تنظیم کردیم . این موضوع رو تا اخرش پیگیری میکنیم...چون صرف اخراج این فرد از انجمن نیست...اگه ما اخراجش کنیم جای دیگه هم میره و کثافت کاری هاشو ادامه میده...همونطوری که از انجمنی قبلا اخراج شده بود و امد اینجا به کارش ادامه داد....فردی که خودش اذعان داره که از چه خانواده ای هست....از چنین خانواده ای هم باید چنین گردگهای کثیفی بیان بیرون و تو جامعه ول بشم....اما بازم میگم...تا اخر این موضوع انجمن تیفوسی ها هست و پیگیری میکنه...تمام اطلاعات و مداک رو به پلیس فتا اریال کردیم....اطلاعات سیستمی و ای پیش هم داده شده و بیشتر از یک هفته هست که این اقدامات انجام شده...
    تا الانم سکوت کردیم که این مراحل انجام بشه...وگرنه اخراج این فرد کار راحتی بود....
    در ضمن متاسفانه باید بگم که چون این فرد کثیف به اکانت
    ranaa_gh نفوذ داره و تمام اختیارات این کاربر دستشه و ممکنه با ایون ادامه فعالیت بده این اکانت هم ارتباطش با انجمن ما قطع میشه....با دوستامون که مشورت میکردم و از هویت واقعی کاربر رعنا میپرسیدم میگفتن فکر میکنن این فرد دختر واقعی هست....اگه اینطور باشه امیدوارم خدا مارو ببخشه که بی دلیل مجبوریم اونو بخاطر اینکه کاربر احسان رمزشو داره و با اکانتش فعالیت میکنه ببندیمش... متاسفانه خودش اشتباه کرده و وارد این چاه شده....اما چاره ای نیست...ما مجبوریم بخاطر امنیت هزاران نفر یه نفرم قربانی بدیم....امیدوارم ظلمی نشده باشه
    ضمنا یه کاربر دیگه هم به اسم
    ali maroofi هست که دو مورد شکایت در مورد مزاحمت داشته با اثبات این ادعاها برای ما این فرد هم اخراج دائم میشه

اینجا خطابم به دخترامونه.....بچه ها اینجا دنیای نت هست...خیلی کثیفه..ازتون خواهش میکنم بخاطر خودتون...بخاطر خانوادتون...عکساتونو به اشتراک نزارید...به کسایی که نمیشناسید اعتماد نکنید...نگید چون فلان جا کاربر بود ما اعتماد کردیم....از هویت واقعی افراد مطلع بشید....شماره هاتونو به کسی ندید...

اخطار اخرم با تمام کسایی هست که 1% فکر کردن که چنین کارایی بکنن...از این به بعد انجمن ورزشی تیفوسی ها هیچگونه مزاحمتیو تحمل نمیکنه برای کاربراش....اینجا انجمن ورزشیه پرسپولیسه...نه انجمن دوستیابی و ازدواج موقت....
    عذر خواهی میکنم اگه جاهایی از کلمات ناشایستی استفاده کردم...اما کلمات بهتری در این مورد پیدا نمیشد

ممنون از همه کاربرای عزیزمون

ویرایش توسط ·•●★ /\/@\/\/! ★●•· : 21st December 2012 در ساعت 23:05
    ای دی مسنجر من جهت شکایات، انتقادات،پیشنهادات ،و یا هر حرفی
    که نیاز به گفتن باشه و کمکی از دست من ساخته باشه

ID : iman.lahijan

2. 49 کاربر مقابل از ·•●★ /\/@\/\/! ★●•· عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (22nd December 2012), ali asghar (22nd December 2012), ali perspolice (22nd December 2012), Aliparsa (22nd December 2012), amirali (6th April 2013), AnAhItA (22nd December 2012), ANTI BLUE (21st December 2012), Arash 1990 (22nd December 2012), Behroozz (1st November 2013), emrah20062007 (22nd December 2012), FaRsHaD_8 (22nd December 2012), girl Sky (28th December 2012), gooroo (22nd December 2012), H A N I Y E H (21st December 2012), H!dden (24th June 2013), hamed MAN U (28th March 2013), IMAN (22nd December 2012), M.RED (7th May 2013), M@HS@_Antikise6 (21st December 2012), Mahla (23rd December 2012), Man-Eater (24th December 2012), mfardin (27th March 2013), Milad criska (22nd December 2012), MINA (21st December 2012), Mohammadreza (29th December 2012), MS2753 (26th August 2013), NaZaNiN__red (22nd December 2012), NumBer1 (22nd December 2012), parastoo (27th March 2013), pouya_red (22nd December 2012), Queen (22nd December 2012), RaMiN (22nd December 2012), Raso8L (22nd December 2012), red storm (30th April 2013), RezaMelo (22nd December 2012), SaEeD_ReD (21st December 2012), salmonela (19th February 2013), SaRa BaNoO (22nd December 2012), SaRa-MoHsEn (22nd December 2012), SEYEDHAMED (22nd December 2012), ST.1813 (22nd December 2012), Terminator2731 (27th March 2013), tifoosi3 (10th September 2013), UniQue (21st December 2012), قرمزته$$$$$$oooooo (22nd December 2012), Vampires (13th January 2013), Ya3r (22nd December 2012), Y♥aLd♥a (21st December 2012), عشق (22nd December 2012)

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    یه دختری هم به من گفته بود که عکساشو جلو خود دختره میدید
    ولی به دختره گفت کاری با عکسات ندارم
    نمیدونم اون کاربر بهت گفته یا نه

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

4. 6 کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ANTI BLUE (21st December 2012), Arash 1990 (8th February 2013), Mahla (23rd December 2012), MINA (21st December 2012), Terminator2731 (27th March 2013), tifoosi3 (10th September 2013)

نام واقعی
    M@hdi
    استاتوس
    هرچه باداباد
    شغل و حرفه
    دانشجوی الکتروتکنیک.گیتاریست
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 867 بار در 367 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    متاسفم واسه همچین آدمای کثافتی
    متاسفم واسه اونایی که گول این آدمه عوضیو خوردن.از همون روز اول منو ایمان فهمیدیم کلکشو.هیشکی حرفمونو باور نکرد
    متاسفم واسه رعنا که منو دلارام میخواستیم کمکش کنیم گفت شما حسودید.کاشکی میشد دوباره ببینمش
    ویرایش توسط ANTI BLUE : 21st December 2012 در ساعت 23:15

6. 6 کاربر مقابل از ANTI BLUE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (22nd December 2012), Mahla (23rd December 2012), MINA (21st December 2012), NumBer1 (22nd December 2012), RaMiN (22nd December 2012), Terminator2731 (27th March 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    شرم آوره

8. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mahla (23rd December 2012)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    دم مدیرای انجمنمون گرم که این موجود رو از انجمن انداختن بیرون

10. 8 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (8th February 2013), FaRsHaD_8 (27th March 2013), Mahla (23rd December 2012), MINA (22nd December 2012), NumBer1 (22nd December 2012), SaRa-MoHsEn (14th February 2013), Terminator2731 (27th March 2013), tifoosi3 (10th September 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    خیلی آدم کثیفی بودم من باهاش تو یاهو بودم حرفای خیلی زشتی میزد و من ایگش کردم

12. 5 کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (22nd December 2012), FaRsHaD_8 (27th March 2013), Mahla (23rd December 2012), SaRa-MoHsEn (14th February 2013), tifoosi3 (10th September 2013)

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    همون اول با حرفایی ک میزد شناختمش
    ایول ایمان...خوب کاری کردین

14. 5 کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (22nd December 2012), FaRsHaD_8 (27th March 2013), Mahla (23rd December 2012), SaRa-MoHsEn (14th February 2013), Terminator2731 (27th March 2013)

نام واقعی
    .
    استاتوس
    .
    شغل و حرفه
    .
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 973 بار در 200 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــثـــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــفـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

16. 2 کاربر مقابل از Off عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (22nd December 2012), Mahla (23rd December 2012)

نام واقعی
    مهران
    استاتوس
    حآلـم همچـون حـال گـرگـی استـــ کـ ه ، خــدآونـد تـوب
    شغل و حرفه
    عاشق پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 899 بار در 300 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    از چی بگم برات؟&l
    توقع داري چه چيزي از ليگ ما درآد؟&l
    از فرهادي که شده سنبل رشادت
    امارات براش شده منبع درآمدپس دخترش الان کجاست؟ نیست؟؟؟&
    اون تو اماراته پس گناه نیستاز چی بگم ؟&
    از قهرمانیه 20 تومنی؟&
    که شرفش میفروشه به هر 2 تومنی؟&
    پس اردشیر مافیا الان کجاست نیست؟&
    اونم تو سئول داره ( بووووق ) پس گناه نیستاز چی بگم برات ؟؟
    از این داوریهای مفتیسوت زدن چاقالایی مث ترکی؟؟
    آره همون که استق لولُ قهرمان کرد.
    شرف و ناموسشُ واسه پول فنا کرد
    اما این بدونید که شهریار من تُ...م داره باختن با داوری به سپاهان براش افت داره
    پس اینُ مینویسم من با خون و غیرت" وقتی رسم مردونگی میمیره با پول و بیعت

18. کاربر مقابل از arshambarselona عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mahla (23rd December 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    حقش بوده خیلی آدم بی ... بود........کثافت
    ویرایش توسط ·•●★ /\/@\/\/! ★●•· : 22nd December 2012 در ساعت 16:34

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

20. 4 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (8th February 2013), Mahla (23rd December 2012), salmonela (19th February 2013), SaRa-MoHsEn (14th February 2013)

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین