فرگوسن:بایدافتخار کنیم که بخشی از کارنامه ورزشی درخشان رونالدو بودیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فرگوسن:بایدافتخار کنیم که بخشی از کارنامه ورزشی درخشان رونالدو بودیم

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

فرگوسن:بایدافتخار کنیم که بخشی از کارنامه ورزشی درخشان رونالدو بودیم

سرمربی شیاطین سرخ تمایل زیادی دارد تا شاهد بازگشت کریستیانو رونالدو به تیم سابقش باشد

سایت گل- سرالکس فرگوسن سرمربی باتجربه منچستریونایتد تمایل زیادی دارد تا شاهد بازگشت کریستیانو رونالدو به رختکن تیم سابقش یعنی یونایتد باشد.
    این ستاره پرتغالی در سال 2009 و با قراردادی 80 میلیون پوندی اولدترافورد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد ولی این روزها صحبت ها درمورد احتمال جدایی او از تیم مادریدی افزایش یافته و پاری سن ژرمن هم برای جذب او دست به کار شده است. در این میان سرالکس فرگوسن 70 ساله در ادامه به این نکته اشاره کرد که تیمش با جدیت برای بازگرداندن کریس به اولدترافورد تلاش نخواهد کرد و با لحن طنزآلودی به این نکته اشاره کرد که یونایتد تنها زمانی برای جذب رونالدو قادر به تلاش خواهد بود که او قراردادش با رئال به پایان رسیده باشد.
    سرالکس به خبرنگاران گفت:« من دوست دارم این را ببینم.حتی فکرش هم خوب است. بیش از هر چیزی ،باید به این فکر کرد که برای خریداری کریس از رئال چقدر باید پرداخت کرد و دوما، من بعید می دانم که حتی اگر رئالیها قصد فروش رونالدو را هم داشته باشند، ما شانس زیادی داشته باشیم. ولی هیچ چیز مشخص نیست. نمی دانم که قرارداد او با رئال چه زمانی به اتمام می رسد. او شاید بخواهد در ادامه عمر فوتبالی اش به تیم دیگری برود و من امیدوارم که او دوست داشته باشد به یونایتد بازگردد. من با دراختیار داشتن بازیکنانی مثل اسکولز و گیگز خیلی خوش شانس بوده ام.من بازیکنان فوق العاده ای مثل اریک کانتونا را داشته ام. او یکی از بهترین بازیکنانی بود که من مربیگری اش را برعهده داشتم. پس هیچ بحثی دراین باره نیست.»
    این درحالی است که رونالدو به زودی به عنوان بازیکن رئال مادرید به اولدترافورد بازخواهد گشت تا در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل شاگردان فرگوسن قرار بگیرد و سرالکس درانتظار استقبال گرمی از این ستاره پرتغالی است:« یک چیز خیلی روشن و واضح است؛ رونالدو در زمان آمدن به اولدترافورد مورد استقبال گرمی قرار خواهد گرفت؛ به ویژه وقتی که به زمین چمن می آید. بعد از آن ، شاید هواداران او را هو هم بکنند. هواداران یونایتد همیشه با بازیکنانی که روزی برای تیم ما بازی می کرده اند، این طور رفتار می کنند. بازیکنانی که بخشی از تاریخ موفقیت باشگاه هستند، باید در زمان بازگشتشان از آنها قدردانی شود. ما بایدافتخار کنیم که بخشی از کارنامه ورزشی درخشان رونالدو بودیم.یونایتد شش سال ازعمر پسری بود که در سن 17 سالگی اینجا آمدو شش سال برای ما بازی کرد. او همیشه در کارنامه ورزشی اش دوست داشت برای رئال بازی کند و ما دراین مسیر به او کمک کردیم.»
    سرالکس ادامه داد:« رفتن رونالدو به رئال، نشانه بی وفایی او به ما نبود؛ چون او سالهای قبل از آن هم می خواست برود ولی ما او را در تیممان نگاه داشتیم. رونالدو از حضور در یونایتد افتخار می کرد و با تمام توان برای ما بازی می کرد. او با رضایت خاطر ما رفت. دیدگاه من به این ماجرا این است که ما خوش شانس بودیم که رونالدو را برای شش سال دراختیار داشتیم و هواداران یونایتد هم باید همین حس را داشته باشند.»

soltan cr7

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال