کار سختی در سه جبهه لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی داریم و هواداران سپاهان باز هم تشنه موفقیت در همه جامها هستند

سايت گل- در ميان نقل و انتقالاتي كه در نيمفصل ليگ برتر انجام شد، بازگشت احسان حاجصفي به سپاهان يكي از مهمترين جابجاييهاي نيمفصل و خبري بسيار خوب براي هواداران سپاهان بود. حاجصفی صبح امروز در باشگاه سپاهان حضور يافت تا سروسامانی به کارهای خود بدهد و از فردا در تمرینات زردپوشان حضور یابد.

به گزارش گل به نقل از ايمنا احسان حاجصفی در اين باره گفت: خیلی خوشحال هستم که به سپاهان بازگشتم. من هر چه در فوتبال دارم از سپاهان و هواداران این تیم است و خوشحالم که بار دیگر میتوانم در این تیم توپ بزنم.
احسان ادامه داد: از فردا یا نهایتاً دوشنبه در تمرینات تیم سپاهان حضور خواهم یافت و به طور جدی کارم را با این تیم آغاز خواهم کرد. کار سختی در سه جبهه لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی داریم و هواداران سپاهان باز هم تشنه موفقیت در همه جامها هستند که امیدوارم بتوانیم از پس کار برآییم.
حاجصفی در مورد مصدومیت کشاله ران خود نیز گفت: روزهای پایانی مصدومیت را طی میکنم و امیدوارم هر چه زودتر این بهبودی حاصل شود. هنوز مشخص نیست که میتوانم سپاهان را در اولين بازي دور برگشت مقابل مس همراهی کنم یا خیر ولی تمام تلاشم را برای این موضوع انجام خواهم داد. اگر نامه پایان خدمت من صادر شود شاید به این بازی هم برسم.
احسان در پایان اضافه کرد: حالا که به سپاهان بازگشتم دوست دارم فوتبالم را در این تیم تمام کنم، البته اگر لژیونر شدم و فرصتی برای حضور در فوتبال اروپا نصیبم شد که سپاهانیها مرا درک خواهند کرد ولی اگر نشد دوست دارم تا پایان دوران فوتبالم پیراهن سپاهان را بر تن داشته باشم.