تمرين امروز پرسپوليس با حضور پيشکسوتان سابق پرسپوليس و عليرضا حقيقي برگزار شد.
تمرينات تيم پرسپوليس در نوبت عصر از ساعت 14:45 در آکادمي فوتبال برگزار شد. در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس بدن هاي خود را گرم کردند و سپس با سانتر از جناحين و ضربه به گل پرداختند.
* در تمرين امروز افشين پيرواني ـ رضا شاهرودي ـ ناصر ابراهيمي از کادر فني تيم فوتبال سنگ آهن بافق حضور داشتند و با قرمز پوشان به خوش و بش پرداختند، همچنين عليرضا حقيقي دروازه بان تيم فوتبال روبين کازان روسيه که براي تعطيلات راهي تهران شده، تمرين امروز پرسپوليسي ها را از نزديک تماشا کرد و با بازيکنان و کادر فني اين تيم خوش و بش کرد.
* پس از گذشت 30 دقيقه از تمرين کريم باقري با لباس شخصي در جمع سرخپوشان حضور پيدا کرد، در وسط زمين با يحيي گل محمدي گفت و گو کرد.
* در تمرين امروز شهاب گردان غايب بود، پيوستن او به سپاهان تقريباً قطعي شده است.
* شوخي ها و خنده هاي کريم باقري در تمرين امروز با حقيقي و پيرواني جالب بود.
* چلنگر مترجم کرانچار نيز امروز به تمرين قرمزپوشان آمد.
* در تمرين امروز ادموند بزيک نيز پا به توپ شد.
* در پايان تمرين امروز بازيکنان به دو قسمت تقسيم شدند و به فوتبال دستگرمي در نيمه زمين پرداختند.
* پرسپوليسي ها درباره تمرين امروز پيگير نتيجه بازي امروز استقلال و دورودگهر بودند.
* يحيي گل محمدي در تمرين امروز بيشتر در نقش داور بازي بود به طوري که بازيکنان را پس از هر اشتباه نگه مي داشت و به آنها تذکر مي داد.
* مارکو پروويچ در تمرين امروز غايب بود، اين بازيکن سابقه حضور در ستاره سرخ بلگراد را دارد و براي تست در تمرينات پرسپوليس حضور دارد. از اين بازيکن امروز تست پزشکي گرفته شد.
اما يکي ديگر از نکات تمرين امروز حضور ابراهيم ميرزاپور بود، وي در گوشه اي از زمين همراه با مربيان سنگ آهن بافق در حال تمرين کردن بود که بازيکنان پرسپوليس مخصوصاً ملي پوشان سابق با وي به گفت و گو و خوش و بش پرداختند.